دوشنبه 26 مهر 1400 | Monday 18 October 2021

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در حال حاضر در محور کندوان حدفاصل دوراهی شهرستانک تا نسا و محدوده‌های پل زنگوله‌، سیاه بیشه‌، ولی آباد و مکارود و در محور هراز مسیر جنوب به شمال حدفاصل وانا تا بایجان‌ ترافیک سنگین است.

به گزارش دیارجنوب، ایمان محرابی‌نیا درباره آخرین وضعیت ترافیک جاده‌های کشور‌، بیان داشت: بر اساس اطلاعات بیش از 2300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط‌ و 800 دستگاه دوربین نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.
* ترافیک سنگین در محورهای هراز و کندوان
وی درباره وضعیت تردد جاده‌‌ای خودروها گفت: دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر تردد روان در مسیر رفت و برگشت‌ محور فیروزکوه‌، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت نشان می‌دهد.

mahdoodiyat jade
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اضافه کرد:‌ در حال حاضر ترافیک سنگین در محور کرج - چالوس حدفاصل دوراهی شهرستانک تا نسا و محدوده های پل زنگوله‌، سیاه بیشه‌، ولی آباد و مکارود و ترافیک سنگین در محور هراز مسیر جنوب به شمال حدفاصل وانا تا بایجان‌ داریم.
* ترافیک سنگین در آزادراه کرج-قزوین-کرج
محرابی‌نیا از بروز ترافیک سنگین در آزادراه کرج - قزوین محدوده پایانه شهید کلانتری و حدفاصل پلیس راه مهرشهر تا کمالشهر، ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج محدوده پل فردیس و ترافیک سنگین در آزادراه کرج - تهران محدوده گرمدره، خبر داد.
* 3 آزادراه‌ پرتردد کشور
وی بیان داشت: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه کرج-تهران‌ با 138 هزار تردد‌، آزادراه تهران-کرج‌ با 131 هزار تردد و آزادراه قزوین-کرج با 130 هزار تردد‌ ثبت شد.
* بارش پراکنده باران در برخی از جاده‌ای استان‌های اردبیل‌
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها درباره وضعیت جوی جاده‌ها‌ اظهار کرد: در حال حاضر بارش پراکنده باران در برخی از محورهای استان‌‌ اردبیل گزارش شده است و در دیگر جاده‌‌های کشور بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.
محرابی‌نیا تصریح کرد: کل تردد ثبت شده در جاده‌ها در شبانه‌روز گذشته بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد تعداد‌‌‌ ‌2325 دستگاه ترددشمار فعال در جاده‌ها، نسبت به روز قبل 4 درصد افزایش‌ نشان می‌دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها 15 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.
وی اظهار داشت: در حال حاضر جاده‌ خرم‌آباد-پل دختر، محور رباط پشت بادام-بیاضه در استان یزد، محور شهداد-نهبندان‌‌‌، محور پونل-خلخال، محور رویان-بلده در استان مازندران، محور رامیان-اولنگ-شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان و جاده فرعی شمشک-دیزین به دلیل نبود ایمنی کافی در مسیر مسدود ‌است./ اقتصادآنلاین

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group