چهارشنبه 28 مهر 1400 | Wednesday 20 October 2021

۲۶ هزار دانش‌آموز کلاس اولی استان بوشهر همزمان با سراسر کشور روز پنجشنبه در آیینی سال تحصیلی خود را آغاز کردند.

به گزارش دیارجنوب، مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر روز پنجشنبه در آیین جشن شکوفه‌ها در دبستان پسرانه ناخدا عباس بوشهر گفت: سلامت دانش آموزان اولویت اصلی و خط قرمز آموزش و پرورش است و همه تلاش خود را برای تامین سلامت آنان انجام می‌دهیم.
علیمراد کرمی با بیان اینکه رویکرد اصلی آموزش در سال ۱۴۰۰- ۱۴۰۱حضوری است، افزود: براین اساس سه گروه دانش آموز خواهیم داشت شامل مدارسی که جمعیت آنها زیر ۵۰نفر و تراکم دانش آموز در کلاس ۱۵نفر است که بیشتر شامل مدرسه‌های روستایی و عشایری است که از اول مهر کلاس‌های آنها به صورت حضوری برگزار می‌شود.

madares1
وی بیان کرد: گروه دوم مدرسه‌هایی که جمعیت آنها بین ۵۰تا ۱۰۰نفر و تراکم دانش آموز در کلاس ۳۰نفر به پائین است که هر کلاس به ۲دسته تقسیم و هر گروه سه روز در هفته به صورت حضوری در کلاس‌های درس حاضر می‌شوند.
کرمی اضافه کرد: گروه سوم مدرسه‌هایی که زیر ۳۰۰نفر دانش آموز دارند و این مدرسه‌ها به صورت مجازی و در شبکه شاد فعالیت می‌کنند و به تدریج با تصمیم شورای مدرسه از نیمه دوم مهر ماه کلاس‌ها به صورت ترکیبی (حضوری و مجازی) برگزار می‌شود.

madares1
وی ادامه داد: مدرسه‌هایی که بیش از ۳۰۰نفر دانش آموز دارند نیز آموزش‌ها را از مهر ماه به صورت مجازی و در ادامه از نیمه دوم آبان ماه حداقل ۲روز در هفته به صورت حضوری برگزار می‌شود.
به نقل از آموزش و پرورش استان بوشهر؛ امسال ۲۴۴هزار دانش آموز در ۱۰هزار کلاس درس و درقالب ۲هزار مدرسه در استان بوشهر ساماندهی شده‌اند.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group