دوشنبه 29 شهريور 1400 | Monday 20 September 2021

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه، از بازداشت شاخ اینستاگرامی کرمانشاه که در کلیپی در پیج شخصی خود الفاظ بسیار زشت و رکیکی را منتشر کرده بود، خبر داد.

به گزارش دیارجنوب از کرمانشاه، شهرام کرمی امروز در جمع اصحاب رسانه از بازداشت شاخ اینستاگرامی کرمانشاه خبر داد و اظهار داشت: اخیرا یکی از شاخ‌های اینستاگرامی کرمانشاه در کلیپی که در پیج شخصی خود منتشر کرد الفاظ بسیار زشت و رکیکی را به‌کار برده بود.

وی تصریح کرد: انتشار این کلیپ بازتاب‌های وسیعی را در فضای مجازی به‌دنبال داشت به گونه‌ای که چهره‌ای منفی را از مردم کرمانشاه به مخاطبین نشان می‌داد.

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه افزود: بکار بردن سخنان سخیف و زشتی که توسط این فرد به زبان آورده شد رنجش خاطر بسیاری از کرمانشاهیان که آن را دیده بودند به همراه داشت.

Instagram

وی اضافه کرد: براین اساس دستور بازداشت این فردا را که سابقا نیز به دلیل این نوع از رفتارها دستگیر شده بود را صادر کردیم.

کرمی عنوان کرد: این فرد شاخ اینتساگرامی که تعدادفالورهای زیادی جمع کرده یک شب را در بازداشت بسر برد و روز بعد نیز با اظهار ندامت از رفتارش و اخذ تعهد کتبی آزاد شد.

وی اعلام کرد: اجازه نخواهیم داد که عده‌ای با اینگونه رفتارهای سخیف و دور از شأن با آبروی مردم کرمانشاه بازی کنند و در صورت مشاهده برخوردی جدی صورت خواهیم داد.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group