جمعه 28 مرداد 1401 | Friday 19 August 2022

استاندار بوشهر با اشاره به برخی انتقادهای نماینده دشتی و تنگستان در مورد افتتاح سد خاییز در استان گفت: سدی استاندارد در خائیز تنگستان افتتاح می کنیم و سند افتخار استان بوشهر خواهد بود.

به گزارش دیارجنوب، عبدالکریم گراوند در نشست گفتگوی دولت و بخش خصوصی با انتقاد از کرمی نماینده دشتی و تنگستان که افتتاح سد خائیز را خیانت دانسته بود، اظهار داشت: گاهی دوست نداشتم وارد بگو مگوها شوم و همواره سعی کردم از طریق گفت‌وگو مسائل را حل کرده و از طریق تریبون‌های رسمی ورود نکنم ولی وقتی خواندم که یکی از نمایندگان از واژه خیانت استفاده کرده ورود کردم و پاسخ می‌دهم.
وی با بیان اینکه خیانت را کسانی کردند که هیچ کاری نکردند و کارها را معطل کردند افزود: مدیریت استان افتخار می‌کند که در کمتر از سه سال، سد ۱۶ میلیون متر مکعبی خاییز را تکمیل کرده و این موضوع از بعد از انقلاب سابقه نداشته است.
گراوند یادآور شد: جناب کرمی نماینده محترم گفته‌اند که به خاطر تبلیغات و بنر زدن این سد را افتتاح می‌کنیم، در حالی که ما نیازی به بنر و تبلیغات نداریم و کسانی که می‌خواهند با بنر و کارهای نکرده از مردم رای بگیرند نیازمند بنر و تبلیغات هستند.

geravand2
استاندار بوشهر بیان کرد: از ۱۰ خوابگاه ورزشکاران استان ۵ خوابگاه در زمان بنده ساخته شده و از ۱۷۱ پروژه بهداشت و درمان، ۱۶۰ پروژه تکمیل شده است و کسانی به فکر بنر هستند که فقط با چند بلوک عکس می‌گیرند.
گراوند افزود: افتخار می‌کنم در دولتی کار کردم که در سخت‌ترین شرایط تحریمی و اقتصادی، خم به ابرو نیاورد و بالاتر از حد توان کار کرد.
وی ابراز داشت: حرمت را حفظ می‌کنم، ولی کسانی به دنبال ژست سیاسی و انتخاباتی هستند و دنبال تبلیغات هستند که حتی یک هزار تومان نیز برای شهرستان خود کمک نکردند.
استاندار بوشهر گفت: شیرینی این سد برای مردم تنگستان است و نخیلات شهرستان بیشترین بهره را از این سد می‌برند و اگر باران باریده بود این سد آبگیری هم شده بود و مقصر نباریدن باران ما نیستیم و کار خود را به نحو مطلوب انجام داده‌ایم و یک سد استاندارد را تحویل می‌دهیم.
گراوند تصریح کرد: شما حاضر نشدید چند کیلومتر بروید و از سد بازدید کنید و ادعا می‌کنید که دلسوز مردم هستید.
وی افزود: تاریخ قضاوت خواهد کرد و مردم بهترین قاضی هستند و می‌دانند که چه کسی کار کرده؛ این سد در واقع سند افتخار استان بوشهر خواهد بود.
گراوند اضافه کرد: سد ارغون در یک سال ساخته شد و سد اخند نیز آماده آبگیری است و مردم می‌دانند که چه کسانی خیانت کردند و چه کسانی خدمت کرده و دلسوز هستند در این جلسه استاندار بوشهر بصورت ویژه از زحمات و‌ تلاشهای موثر دکتر شهریاری نماینده سابق دشتی و تنگستان در به نتیجه رساندن این سد تشکر و‌قدردانی کرد.

خبر مرتبط:

اعتراض نماینده دشتی و تنگستان به افتتاح «سد نیمه تمام» خاییز

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group