جمعه 28 مرداد 1401 | Friday 19 August 2022

مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری و دبیر ستاد انتخابات استان بوشهر گفت: پس از بررسی شکایت ۱۲۹ داوطلب شاکی شوراهای شهر رد صلاحیت شده در هیات های اجرایی و نظارت شهرستان های ۱۰ گانه استان، صلاحیت ۲۷ نفر در هیات نظارت استان تایید و صلاحیت ۱۰۲ نفر رد شد.

به گزارش دیارجنوب، خسرو دهقانی با اعلام این خبر اظهار کرد: بدین ترتیب صلاحیت ۲۱ درصد داوطلبان معترض در هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان تایید و صلاحیت ۷۹ درصد رد شد.
وی ادامه داد: با احتساب داوطلبان تایید صلاحیت شده در هیات های نظارت شهرستان های استان مجموع داوطلبان شوراهای شهر تایید صلاحیت شده ۴۰ شهر استان تا کنون به ۹۲۵ نفر ( ۸۹ درصد) و مجموع داوطلبان رد صلاحیت شده به ۱۱۰ نفر ( ۱۱ درصد) رسیده است.
به گفته این مسئول داوطلبان شاکی می توانند روز جمعه ۲۴ اردیبهشت با مراجعه به فرمانداری های ۱۰ گانه استان نتایج بررسی صلاحیت خود را دریافت کنند.

khosro dehghani
مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر اضافه کرد: افراد رد صلاحیت شده در هیات نظارت بر انتخابات شوراهای استان می توانند به مدت ۴ روز از تاریخ ۲۵ اردیبهشت تا ۲۸ اردیبهشت اعتراض خود را با مراجعه به فرمانداری ها و هیات نظارت استان به هیات مرکزی نظارت ارائه دهند.
دهقانی همچنین در خصوص انتخابات ریاست جمهوری عنوان کرد: برای اجرای انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری در استان ۲۷ هیات اجرایی روز سه شنبه ۲۱ اردیبهشت همزمان با صدور فرمان اجرای انتخابات ریاست جمهوری توسط وزیر کشور تشکیل گردید که ۱۰ هیات در فرمانداری های استان و ۱۷ هیات در بخش های مستقل استان تشکیل گردیده و در این هیات ها ۲۴۳ معتمد اصلی عضو هستند./ ایسنا

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group