دوشنبه 5 مهر 1400 | Monday 27 September 2021

سازمان بورس در مورد برگزاری مجامع شرکت‌های سرمایه گذاری استان‌ها و نیز عضویت در هیئت مدیره این شرکت‌ها اطلاعیه صادر کرد.

به گزارش دیارجنوب، سازمان بورس و اوراق بهادار در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: بدینوسیله به اطلاع آن دسته از سهامداران غیر مستقیم سهام عدالت که به روش غیرمستقیم مدیریت دارایی باقی مانده و دارای سهام در یکی از شرکتهای سرمایه گذاری استانی هستند میرساند بر اساس آخرین تصمیمات و مصوبات شورای عالی بورس و اوراق بهادار، برگزاری مجامع عمومی عادی به طور فوق العاده شرکتهای سرمایه گذاری استانها با دستور انتخاب اعضای هیئت مدیره به صورت الکترونیکی در نیمه اول اردیبهشت سال جاری تا نیمه اول خرداد ماه در تمامی استانها برگزار خواهد شد.
جهت شرکت در این انتخابات که بزرگترین مشارکت جمعی هموطنان در فعالیتهای اقتصادی می باشد لازم است سهامداران مشمول نسبت به ثبت نام در سامانه جامع اطلاعات مشتریان(سجام) به آدرس sejam.ir اقدام نمایند. امید است با اهتمام کامل نسبت به مشارکت و حضور در این مجامع زمینه انتخاب مدیران دلسوز و کارآمد و پاسخگو را برای صیانت و ارتقای ارزش داراییهای مالی آن شرکتها فراهم آید.

boors1
بدیهی است استفاده از حق رای و حضور حداکثری سهامداران در مجمع زمینه را برای افزایش داراییهای سهامداران فراهم خواهد کرد. یاد آور می‌شود در اجرای تبصره 5 ماده 6 آیین نامه مربوطه، این مجامع صرفاً به صورت الکترونیکی برگزار شده و از طریق سامانه الکترونیکی یکسانی برگزار می گردد که مشخصات و آدرس آن متعاقبا اعلام خواهد شد.
لذا از کلیه مشمولین سهام عدالت به روش غیر مستقیم (سهامداران شرکتهای سرمایه گذاری استانی سهام عدالت) دعوت به عمل میآید جهت تعیین سرنوشت داراییهای خود در تاریخهایی که متعاقباً اطلاع رسانی می گردد مشارکت نمایند.
همچنین سازمان بورس و اوراق بهادار در اطلاعیه‌ دیگری آورده است:‌ بدینوسیله به اطلاع آن دسته از متقاضیان عضویت در هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت استانها که قصد دارند به عنوان نامزد عضویت در هیئت مدیره این شرکتها ثبت نام نمایند میرساند نظر به تمدید مهلت ثبت نام نامزد های هیئت مدیره شرکتهای سرمایه گذاری استانی سهام عدالت تا تاریخ 1400.1.28 درخواست میشود "سامانه ستان" به آدرس setan.seo.ir نسبت به ثبت نام در مهلت با مراجعه به تعیین شده اقدام نمایند.
شرایط ثبت نام به شرح زیر است:
1- داشتن حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی مرتبط با مورد تایید مراجع ذیصلاح تحصیلی
2- تجربه کافی
3- تمامی مدارک باید به صورت کامل و بدون نقص در سامانه مزبور بارگذاری و ارسال شوند بدیهی است به درخواست های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد. ضمناً نحوه امتیاز دهی به واجدین شرایط در اجرای دستور العمل تایید صلاحیت حرفهای خواهد بود که در سایت سازمان به آدرس seo.ir بارگذاری شده است./ فارس

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group