شنبه 16 اسفند 1399 | Saturday 6 March 2021

استاندار بوشهر با اشاره به اینکه توسعه استان بوشهر دریامحور است، گفت: زیرساخت‌ها برای تامین نیازهای سرمایه گذاری در سواحل استان بوشهر توسعه می‌یابد.

به گزارش دیارجنوب، عبدالکریم گراوند عصر یکشنبه در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان بوشهر اظهار داشت: استفاده از ظرفیت‌های ساحل و دریا در استان بوشهر را به صورت جدی در دستور کار داریم.
وی اضافه کرد: در حوزه سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در استان بوشهر طرح‌های جدید تولیدی، خدماتی و اشتغال‌زایی با رویکردی دریا محور طراحی شده است و حمایت لازم برای اجرای انها صورت می‌گیرد.
استاندار بوشهر خواستار تلاش همه دستگاه‌ها برای پیگیری طرح‌های اقتصاد مقاومتی استان بوشهر شد و بیان کرد: پروژه‌های اقتصاد مقاومتی استان باید در سامانه ویژه این پروژه‌ها بارگذاری شوند.

ostandar b geravand
وی با اشاره به اینکه پروژه‌های اقتصاد مقاومتی بر اساس برنامه تعیین شده اجرا، تکمیل و افتتاح می‌شوند ادامه داد: توسعه استان بوشهر با استفاده از ظرفیت ساحل و دریا محقق می‌شود و سرمایه‌گذاری‌ها باید در این مسیر باشد.
گراوند خواستار توجه ویژه به پروژه‌های تولیدی و سرمایه‌گذاری شد و خاطرنشان کرد: تأمین نیازهای سرمایه‌گذاری و زیرساخت‌ها در سواحل استان بوشهر یک ضرورت است.
وی بر تأمین نیاز پروژه‌های اقتصادی مقاومتی در حوزه آب، برق، گاز و راه تاکید کرد و افزود: در حوزه سیاست‌های اقتصاد مقاومتی طرح‌های خوبی در بخش‌های آبزی‌پروری، زیستی، انرژی، حمل و نقل دریایی، صنایع پشتیبانی تدوین شده است./ مهر

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group