چهارشنبه 13 اسفند 1399 | Wednesday 3 March 2021

 رئیس اداره برق شبانکاره گفت: طی ماه های اخیر با وجود سیل و تگرگ در شهرستان دشتستان ۴۶۸ میلیون تومان به زیر ساخت های برق منطقه شبانکاره خسارت وارد شد.

داوود بحرینی-به گزارش دیارجنوب، هدایت حاجی رئیس اداره برق شبانکاره اظهار داشت: ۴۳ عدد پایه برق منطقه دچار خسارت جدی شدند که با تلاش های اکیپ های شبکه برق و حساسیت نسبت به موضوع آموزش مجازی دانش آموزان در کوتاه ترین زمان اصلاح شبکه و رفع خاموشی صورت گرفت‌.
وی ضمن تشکر از صبر و شکیبایی مردم عنوان کرد: بر اساس تعاریفی که برای مجموعه برق شده است، وظیفه ما تامین برق و توزیع است و از ابتدای سال تاکنون بالای ۲۳ مورد سرقت سیم برق در بخش شبانکاره صورت گرفته است و با توجه به اینکه ما در منطقه گرمسیر قرار گرفته ایم با کوچک ترین قطع برق شاهد آسیب به مشترکین هستیم و راهکار اصلی تعویض سیم به کابل های خود نگهدار است تا سرقت ها به حداقل برسد.

raees bargh shabankare
رئیس اداره برق شبانکاره در گفتگو با دیارجنوب افزود: در سال آینده ۵۰ کیلومتر تعویض سیم به کابل تامین اعتبار شده است که ۳۰ کیلومتر تعویض سیم در بخش شبانکاره صورت می گیرد.
حاجی زاده تصریح کرد: در حال حاضر برای کاهش قطعی برق برای تابستان آینده نقاطی که دارای ضعف ولتاژ بودند توسط تیم های عملیاتی تقویت شده اند و راه اندازی ۹ ترانس برق در دستور کار قرار دارد ۵ مورد آن در شهر و ۴ عدد در روستاها قرار می گیرد که تا سال آینده وارد مدار خواهند شد و در همین راستا با اشخاصی که به استخراج غیرقانونی بیت کوین می پردازند برخورد قاطعانه صورت می گیرد.
وی خاطر نشان کرد: میانگین میزان مصرف برق مشترکین در مناطق گرمسیر ۶۰۰۰ کیلو وات در طول ۲ ماه است که دیدگاه ما این است این رقم باید افزایش یابد و با توجه به گرمی هوا و افزایش مصرف توسط خانواده ها امید است نمایندگان مجلس شورای اسلامی به این مسئله توجه کنند.
حاجی زاده در پایان عنوان کرد: مردم قبل از تکمیل ساختمان خود نسبت به درخواست نصب تیر برق اقدام کنند زیرا تهیه تیر برق بر اساس اولویت ها و ترتیب بندی درخواست ها صورت می گیرد و از مردم تقاضا داریم جهت رفع خاموشی، گزارش مشکلات و درخواست انشعاب برق از طریق اپلیکیشن برق من استفاده کنند تا از خدمات سریع برق بهره مند شوند.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group