دوشنبه 11 اسفند 1399 | Monday 1 March 2021

مدیرکل دفتر امور اقتصادی و خدمات مالی سازمان شهرداریها و دهیاری‌های کشور گفت: امروز شما در استان بوشهر در سطحی ایستاده‌اید که یک پروژه‌ی ملی را در شهر ۱۲۰ هزار نفری (برازجان) در معرض بازدید قرار می‌دهید و نیاز نیست از استان خودتان خارج شوید و از کلانشهر بازدید کنید.

به گزارش دیارجنوب، همایش شهرداران استان بوشهر روز چهارشنبه ۲۹ بهمن ماه به میزبانی شهرداری برازجان و با حضور محسن کوشش‌تبار مدیرکل دفتر امور اقتصادی و خدمات مالی سازمان شهرداریها و دهیاری‌های کشور، گراوند استاندار بوشهر، ستوده معاون عمرانی استاندار، نوروزی فرماندار دشتستان، بردستانی مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری بوشهر، ساحل تنگستانی رئیس شورای اسلامی برازجان و نیز شهرداران شهرهای سراسر استان در تالار فرهنگ برگزار شد.
مدیرکل دفتر امور اقتصادی و خدمات مالی سازمان شهرداریها و دهیاری‌های کشور در این همایش با اشاره به برنامه‌ریزی مدون و پایش مستمر فعالیتهای توسعه‌ای در استان بوشهر از پیشرفت‌های قابل توجه شهرهای استان ابراز خرسندی کرد و اظهار داشت: اکنون در برخی شهرهای کوچک این استان مجموعه‌های فرهنگی زیبایی برای احداث شده و در اختیار مردم قرار گرفته که مشابه آن را در مناطق پایتخت شاهدیم.

hamaywsh shahrdaran ostan 1
محسن کوشش‌تبار با اشاره به مجتمع بزرگ فرهنگی و هنری تالار شهر برازجان اظهار داشت: امروز نیاز نیست از استان خودتان خارج شوید و از کلانشهر بازدید کنید؛ می‌آیید برازجان! امروز شما در استان بوشهر در سطحی ایستاده‌اید که یک پروژه‌ی ملی را در شهر ۱۲۰ هزار نفری (برازجان) در معرض بازدید قرار می‌دهید.
استاندار بوشهر ضمن تشکر از شهردار برازجان بدلیل میزبانی شایسته‌ی این شهر از همایش شهرداران، افزود: پیشرفتهای قابل توجه استان بوشهر در حوزه‌های مختلف و رشد استان در دورانی که کل کشور با مشکلات اقتصادی و معضل کمبود نقدینگی مواجه بوده از اتفاقی بزرگی است که با تلاش و همت جمعی و در سایه‌ی برنامه‌ریزی صحیح و اصولی اتفاق افتاده است.

عبدالکریم گراوند با برشمردن ظرفیتهای بالای استان بوشهر در حوزه‌ی گردشگری همچون سواحل، طبیعت بکر و زیبا و آثار تاریخی فراوان و با اشاره به این نکته که استان بوشهر در سالهای گذشته به جایگاهی رسید که پس از استانهای شمالی بیشتر مدت اقامت گردشگران را در سطح کشور به خود اختصاص داد اظهار داشت: استان بوشهر ظرفیت این را دارد که نفت و گاز، دومین ظرفیتش باشد و حوزه‌ی گردشگری از نفت و گاز پیشی بگیرد.

hamaywsh shahrdaran ostan 1
مهرداد ستوده معاون امور عمرانی استانداری بوشهر بیان داشت: تمرکز هدفمند بر اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام و توجه به اتمام پروژه‌هایی که کلنگشان در دولت تدبیر بر زمین زده شده ، نکته‌ی مهمی است که نباید از آن غافل ماند.
وی در ادامه به احداث بیش از 40 درصد سازه‌های آبخیزداری استان در سه سال اخیراشاره کرد و افزود: شش سد در سالهای اخیر در استان بوشهر آماده بهره‌برداری می‌شود که اتفاقات بزرگی در سطح استان است.

hamaywsh shahrdaran ostan 1
شهردار برازجان نیز در این همایش پیرامون نقش مهم تعاملات اجتماعی و استفاده از سرمایه‌های موجود در توسعه‌ی شهری اظهار داشت: سرمایه‌گذاری مالی و سرمایه‌گذاری فرهنگی (تعاملات اجتماعی) نقش مکمل یکدیگر را در توسعه بر عهده دارند.
محمدحسن محمدی استفاده‌ مناسب از داشته‌های موجود را رمز موفقیت مدیریت شهری عنوان کرد و افزود: جاده‌ی سلامت که طرحی شاخص و ویژه در استان است، تالار بزرگ شهر برازجان و دیگر طرح‌های اجرا شده را می‌توان جلوه‌هایی روشن از توسعه‌ی شهری دانست که در سایه‌ی بهره‌گیری از ظرفیت‌های مالی و انسانی موجود و نیز تعاملات سازنده‌ی اجتماعی به‌دست آمده است.

hamaywsh shahrdaran ostan 1
پیش از این همایش، میهمانان از پروژه احداث تالار بزرگ شهر برازجان در جاده‌ی سلامت بازدید کردند و در جریان روند پیشرفت این پروژه‌ی عظیم شهری قرار گرفتند و پیست اسکیت و زمین ورزشهای ساحلی را نیز مورد بازدید قرار دادند.

hamaywsh shahrdaran ostan 1hamaywsh shahrdaran ostan 1hamaywsh shahrdaran ostan 1hamaywsh shahrdaran ostan 1hamaywsh shahrdaran ostan 1hamaywsh shahrdaran ostan 1hamaywsh shahrdaran ostan 1hamaywsh shahrdaran ostan 1hamaywsh shahrdaran ostan 1hamaywsh shahrdaran ostan 1hamaywsh shahrdaran ostan 1hamaywsh shahrdaran ostan 1hamaywsh shahrdaran ostan 1hamaywsh shahrdaran ostan 1hamaywsh shahrdaran ostan 1hamaywsh shahrdaran ostan 1hamaywsh shahrdaran ostan 1hamaywsh shahrdaran ostan 1hamaywsh shahrdaran ostan 1hamaywsh shahrdaran ostan 1hamaywsh shahrdaran ostan 1hamaywsh shahrdaran ostan 1hamaywsh shahrdaran ostan 1hamaywsh shahrdaran ostan 1hamaywsh shahrdaran ostan 1hamaywsh shahrdaran ostan 1hamaywsh shahrdaran ostan 1hamaywsh shahrdaran ostan 1hamaywsh shahrdaran ostan 1

 /

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group