دوشنبه 11 اسفند 1399 | Monday 1 March 2021

فرماندار دشتستان استان بوشهر گفت: به مناسبت گرامیداشت دهه فجر افتتاح و اجرای ۲۸ پروژه عمرانی با اعتبار ۸۲۰ میلیارد ریال در بخش بوشکان این شهرستان افتتاح یا عملیات اجرایی آنها آغاز شد.

علی اصغر رجایی- به گزارش دیارجنوب، فتح الله نوروزی روز دوشنبه در آیین افتتاح و اجرای ۹ پروژه عمرانی در بخش بوشکان افزود: فاز دوم آسفالت جاده روستای "چنیر" به بوشکان به طول ۲ کیلومتر با اعتبار ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال، خانه بهداشت "فاریاب" با پنج میلیارد ریال و چمن مصنوعی روستای "ایلشهر" با ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و ۲ بند خاکی حوضه آبخیز بوشکان با حجم استحصال سالانه ۸۰۰ مترمکعب سیلاب با اعتبار ۲۴ میلیارد ریال از جمله پروژه های افتتاحی است.

وی ادامه داد: همچنین اجرا و افتتاح بلوار خلیج فارس شهر کلمه با ۲۶هزار مترمربع سنگ فرش، فضای سبز و تجهیزات ترافیکی و ایمنی با اعتبار ۲۰میلیارد ریال و هشت پروژه در حوزه توسعه روستایی طلحه با اعتبار بیش از ۳۰ میلیارد ریال از دیگر پروژه‌های بخش بوشکان در دهه فجر امسال است.

فرماندار دشتستان بهره‌برداری از ۲ مدرسه در طلحه و تنگ زرد با اعتبار ۲۲ میلیارد ریال را از دیگر پروژه‌های بخش بوشکان عنوان کرد.

 **********************

افتتاح فاز دوم آسفالت محور عشایری چنیر

نوروزی فرماندار دشتستان در مراسم افتتاحیه این محور مطرح نمود: در حوزه عشایر بخش بوشکان( ۸ پروژه با مبلغ ۱۰ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان) اختصاص داده شد است.

فاز دوم آسفالت محور عشایری چنیر به طول ۲ کیلومتر با اعتبار ۶۵۰ میلیون تومان در بخش بوشکان در دومین روز از دهه مبارک فجر افتتاح شد.

فرماندار دشتستان در این مراسم بیان نمودند: در حوزه عشایر بخش بوشکان( ۸ پروژه با مبلغ ۱۰ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان) اختصاص داده شده است.

chanir boshkan 1chanir boshkan 1chanir boshkan 1

 افتتاح زمین چمن مصنوعی فوتسال روستای ایلشهر با مبلغ ۶۵۰ میلیون تومان

نوروزی فرماندار دشتستان در مراسم افتتاحیه چمن مصنوعی ایلشهر مطرح نمودند: در حوزه ورزش و جوانان در شهرستان ٩٣ زمين چمن مصنوعی درشهرستان افتتاح كرده ايم.

نوروزی فرماندار دشتستان در این مراسم بیان نمودند: در حوزه ورزش و جوانان در شهرستان ٩٣ زمين چمن مصنوعی درشهرستان افتتاح كرده ايم.

chaman fotsal eilshahr 1chaman fotsal eilshahr 1chaman fotsal eilshahr 1chaman fotsal eilshahr 1chaman fotsal eilshahr 1

افتتاح ۳ پروژه بند خاکی در حوزه های آبخیز اسماعیل آباد ، شاه پسرمرد و بوشکان

نوروزی فرماندار دشتستان در مراسم افتتاحیه پروژه بند خاکی مطرح نمودند: در حوزه منابع طبیعی و آبخیز داری بخش بوشکان دولت ٣٦سازه را آماده نموده است.

نوروزی فرماندار دشتستان در این مراسم بیان نمودند: در حوزه منابع طبیعی و آبخیز داری بخش بوشکان دولت ٣٦سازه را آماده نموده است.

band khaki 1band khaki 1band khaki 1band khaki 1band khaki 1band khaki 1

 

افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۲ پروژه حوزه توسعه عمران شهر کلمه

tose prozhe keleme 1tose prozhe keleme 1tose prozhe keleme 1 

نشست فرماندار دشتستان با فعالین اجتماعی و مدنی بخش بوشکان

نوروزی فرماندار دشتستان در این نشست تاکید نمودند: در شهرستان ، ما با تعامل و همراهی و همگامی عزیزان در راستای حل مشکلات مردم گام برمی‌داریم! تمام نگاه مان در این است که در راستای رفع دغدغه‌های مردم و پاسخگویی به مطالبات آنها از هیچ کوششی فرو گذار نباشیم! فعالین اجتماعی در هر بخش و در نهایت در شهرستان به عنوان بازوی توانایی برای مسئولین هستند و مسئولین باید از ظرفیت فکری این عزیزان همواره بهره لازم را ببرند.

نوروزی فرماندار دشتستان در این نشست تاکید نمودند: در شهرستان ، ما با تعامل و همراهی و همگامی عزیزان در راستای حل مشکلات مردم گام برمی‌داریم! تمام نگاه مان در این است که در راستای رفع دغدغه‌های مردم و پاسخگویی به مطالبات آنها از هیچ کوششی فرو گذار نباشیم! فعالین اجتماعی در هر بخش و در نهایت در شهرستان به عنوان بازوی توانایی برای مسئولین هستند و مسئولین باید از ظرفیت فکری این عزیزان همواره بهره لازم را ببرند.

falan madani bushkan 1falan madani bushkan 1falan madani bushkan 1falan madani bushkan 1falan madani bushkan 1falan madani bushkan 1falan madani bushkan 1falan madani bushkan 1falan madani bushkan 1falan madani bushkan 1

افتتاح خانه بهداشت روستای فاریاب بخش بوشکان 

فرماندار دشتستان گفت: خانه بهداشت روستای فاریاب در بخش بوشکان با مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان افتتاح شد.

 behdasht faryab 1behdasht faryab 1behdasht faryab 1behdasht faryab 1behdasht faryab 1behdasht faryab 1

افتتاح مدرسه سید جلال عین الملک روستای طلحه در بخش بوشکان

مدرسه شهید سید جلال عین الملک روستای طلحه با مبلغ دو میلیارد و چهار صد میلیون تومان افتتاح شد.

 eftetah madrese bushkan 1eftetah madrese bushkan 1eftetah madrese bushkan 1eftetah madrese bushkan 1eftetah madrese bushkan 1eftetah madrese bushkan 1eftetah madrese bushkan 1

/

 

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group