سه شنبه 12 اسفند 1399 | Tuesday 2 March 2021

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: در ۱۰ماه امسال متخلفان صنفی در این استان در مجموع ۳۰ میلیارد ریال جریمه شدند.

به گزارش دیارجنوب، سید حسین حسینی روز دوشنبه در این ارتباط افزود: در این مدت ۷۹ هزار و ۸۱۷ مورد بازدید از بازار این استان انجام که چهار هزار و ۶۰ مورد آن منجر به تشکیل پرونده تخلف به ارزش ۱۳۰ میلیار ریال برای واحدهای صنفی شد.
وی یادآور شد: شمار بازرسی‎ها، پرونده‎های تشکیل شده و ارزش ریالی جریمه‎ها در مدت یاد شده در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته به ترتیب رشد ۴۱، ۲۷ و ۷۰ درصدی داشته است.
حسینی در ارتباط با بازرسی‎های صورت گرفته به صورت مشترک اظهار داشت: شمار پرونده‎ای تشکیل شده برای متخلفان صنفی بوشهر در جریان بازدیدهای مشترک ۲ هزار و ۱۲۶ فقره است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴۷ درصد رشد نشان می‎دهد.

jalase ronagh samt 2
وی یادآور شد: ارزش ریالی پرونده‎های تشکیل شده در جریان بازدیدهای مشترک در این مدت نیز ۱۷ میلیارد ریال گزارش شده‌است که نسبت به مدت مشابه ۱۰ ماه در سال گذشته ۳۱ درصد افزایش یافته است.
حسینی ادامه داد: شمار گزارش‌های دریافتی از سامانه تلفنی ۱۲۴ و کتبی و حضوری پنج هزار و ۲۳۱ شکایت بوده که نسبت به مدت مشابه ۴۷ درصد رشد داشته است.
وی افزود: واحدهای عرضه روغن، تخم مرغ و نظارت بر کیفیت نان در صدر بازرسی‎ها و بیشترین گزارش‌های دریافتی از سوی شهروندان بوشهری به سازمان صمت را شامل شده‌است.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group