دوشنبه 11 اسفند 1399 | Monday 1 March 2021

شهردار برازجان گفت: از آنجا که توسعه‌ی فرهنگ قرآنی می‌تواند نقش بسیار مهمی در هدایت جامعه به سمت توسعه‌ی آرمانی ایفا کند، شهرداری برازجان در راستای رسالت فرهنگی خود اقدام به راه‌اندازی خانه‌ی قرآن نموده است.

به گزارش دیارجنوب، توجه به حوزه‌ی فرهنگ یکی از مولفه‌های مهم و زیرساختی در توسعه‌ی همه‌جانبه‌ی زندگی مدرن به شمار می‌رود و تلاش در جهت آماده‌سازی بستر فعالیت‌های فرهنگی منطبق بر آموزه‌های دینی می‌تواند نقش موثری در هدایت جامعه به مسیر صحیح ایفا نماید.
جامعه‌ی اسلامی ما که از فرهنگ غنی تاریخی و ملی آمیخته با آموزه‌های الهی و حیات‌بخش دین مبین اسلام بهره‌مند است، بهترین بستر لازم برای رسیدن به توسعه‌ی همه‌ جانبه‌ی فرهنگی و اجتماعی را در خود دارد.
از آنجا که توسعه‌ی فرهنگ قرآنی می‌تواند نقش بسیار مهمی در هدایت جامعه به سمت توسعه‌ی آرمانی ایفا کند، شهرداری برازجان در راستای رسالت فرهنگی خود اقدام به راه‌اندازی خانه‌ی قرآن نموده است.

khane etrat shahrdari 1
شهردار برازجان در این ارتباط اظهار داشت: خانه‌ی قرآن و عترت شهدای تخریب برازجان بنا بر رسالت فرهنگی که این شهرداری برای خود تعریف نموده و در راستای تلاش برای توسعه‌ی فرهنگ قرآنی در شهر عزیزمان برازجان راه‌اندازی شده و امید می‌رود این مجموعه‌ی فرهنگی نیز همچون دیگر فعالیتهای شهرداری مورد توجه شهروندان عزیز قرار بگیرد.
محمدحسن محمدی افزود: بدون شک شهرداری با توجه به گستره‌ی وسیع مخاطبین و جامعه‌ی هدفی که دارد می‌بایست تلاش خود را برای ارائه‌ی خدمت به همه‌ی اقشار، گروهها و شهروندان به کار بندد؛ همانگونه که تاکنون نیز سعی کرده پاسخگوی همه‌ی علایق و سلایق قانونی و تعریف‌شده‌ی جامعه باشد.
وی خاطرنشان کرد: امید می‌رود تاسیس خانه‌ی قرآن شهرداری برازجان نقش موثری در پاسخگویی به نیازهای فعالان حوزه‌های قرآنی در شهر برازجان ایفا نماید.

khane etrat shahrdari 1khane etrat shahrdari 1khane etrat shahrdari 1khane etrat shahrdari 1khane etrat shahrdari 6

 

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group