جمعه 15 اسفند 1399 | Friday 5 March 2021

مدیر منابع فیزیکی و نظارت بر طرح های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از انجام اقدامات نهایی برای راه اندازی بیمارستان شهدای هسته‌ای بوشهر خبر داد.

به گزارش دیارجنوب، سید حسین حسینی، مدیر منابع فیزیکی و نظارت بر طرح های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر عنوان کرد: محوطه‌سازی پروژه بیمارستان شهدای هسته‌ای بوشهر به مساحت ۸ هزار متر مربع ظرف یک ماه انجام شده که اکنون قدامات زیرسازی آن در دست انجام است و در هفته پیش رو آماده آسفالت خواهد شد و تا پایان هفته آینده نیز به اتمام خواهد رسید.
او ادامه داد: دستگاه سی‌تی‌اسکن و همچنین اقلام زیرساختی آن خریداری شده و در محل موردنظر برای نصب مستقر است و در هفته پیش رو نصب و راه‌اندازی خواهد شد. دستگاه اکسیژن‌ساز نیز در فضای مورد نظر قرار گرفته و در روز‌های آینده شرکت سازنده آن را نصب و راه‌اندازی می‌کند.

bimarestan hasteii b
مدیر منابع فیزیکی و نظارت بر طرح‌های عمرانی علوم پزشکی بوشهر بیان کرد: حدود ۹۹ درصد کار‌های درون ساختمان تکمیل شده و اقدامات نهایی مثل نصب استیشن‌های پرستاری و کفپوش‌های اتاق‌های عمل و بخش‌های ICU در حال انجام است که در روز‌های آینده به اتمام خواهد رسید و داخل ساختمان به لحاظ ابنیه‌ای صد درصد می‌شود.
حسینی بیان کرد: تا پایان هفته آینده کار‌های داخل ساختمان، نصب کفپوش‌ها، تکمیل کانتر‌های پرستاری، به اتمام رسیده و به مرحله نظافت و نصب تجهیزات می‌رسد.
وی تاکید کرد: قبل از نیمه بهمن کل ساختمان برای تجهیز در اختیار همکاران معاونت درمان قرار خواهد گرفت که البته همین الان نیز مشکلی برای این کار وجود ندارد. در حال حاضر بخش زیادی از تجهیزات در حال حاضر در بیمارستان دپو شده که آماده نصب است.
سید حسین حسینی بیان کرد: دیزل ژنراتور نیز با اعتبار ۱۰ میلیارد تومان خریداری و قرارداد آن با کارخانه سازنده منعقد شده که تا دو هفته آینده نصب و راه‌اندازی خواهد شد.
وی گفت: تجهیزات مربوط به حوادث پرتویی نیز از سوی سازمان انرژی هسته‌ای کشور در حال تهیه و ارسال است.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group