سه شنبه 12 اسفند 1399 | Tuesday 2 March 2021

رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: در طرح شهید حاج قاسم سلیمانی تعداد ۳۷۲ نمونه تست از بیماران مشکوک به کرونا گرفته شد که در طی آن ۵۳ مورد مثبت اعلام شد و از این موارد، یک نفر جان خود را از دست داده است.

به گزارش دیارجنوب، حسن فخرایی صبح امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: در ادامه نظارت‌های مستمر بر روند اجرای دقیق پروتکل‌های ابلاغی از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر لزوم استفاده از ماسک از سوی شاغلین و ارباب‌رجوع و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و گندزدایی محیط کار، ۱۸ تیم بازرسی با ۲۳ نفر نیرو در قالب طرح شهید حاج قاسم سلیمانی از پرسنل بهداشت محیط و حرفه‌ای مرکز بهداشت شهرستان بوشهر به صورت سرزده از این صنوف بازدید کردند.

viroos corona
رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر خاطرنشان کرد: کارشناسان مرکز بهداشت از ۸۹۴ صنف مختلف طی ۲۶۱ گشت مستقل و هشت گشت مشترک بازرسی بازدید کردند که طی آن منجر به ارجاع ۲۲ صنف متخلف به مراجع قضایی و پلمب دو صنف با همکاری نمایندگان اتاق اصناف، اداره صمت، اماکن تعزیرات حکومتی و سازمان بازرسی شد.
فخرایی درصد موارد مثبت شناسایی‌شده نسبت به هفته قبل را ۱۹ درصد کاهشی دانست و خاطرنشان کرد: در طرح شهید حاج قاسم سلیمانی تعداد ۳۷۲ نمونه تست از بیماران مشکوک به کرونا گرفته شد که در طی آن ۵۳ مورد مثبت اعلام شد و از این موارد، یک نفر جان خود را از دست داده است./فارس

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group