يكشنبه 5 بهمن 1399 | Sunday 24 January 2021

نماینده مردم در شورای شهر آب پخش از ایجاد دبیرخانه شهر ملی حصیر و کپوبافی در این شهر خبر داد.

به گزارش دیارجنوب، مهندس فرخ عباسی با اعلام این خبر اظهار داشت: شهر ملی حصیر با برنامه ریزی های دقیق، صحیح و پیوسته طی سه سال گذشته، محقق شده و اکنون باید در کلاس و حدود تعیین شده برای شهرهای ملی مدیریت شود‌.
وی در ادامه افزود: در همین راستا درخواست تشکیل دبیرخانه شهر ملی حصیر و کپوبافی را تقدیم به مقامات مربوطه نموده تا رسیدگی به این مهم تسریع شود.
فرخ عباسی بیان کرد: تاسیس دبیرخانه، انتخاب شخص دبیر، مجموعه عوامل، نیروی انسانی همراه و پیرو آن پیگیری مطالبات این حوزه می تواند باعث و متضمن ارتقا شاخصه های منظوره خصوصا بهبود بیش از پیش کیفیت کسب و کار هنرمندان و صنعتگران شاغل در این فن باشد.

jalase dabirkhane hasir
عباسی بر لزوم توسعه زیرساختهای شهر ملی آب پخش اشاره کرد و افزود: اکنون انتظار می رود تا با آغاز بکار فعالیت دبیرخانه، ایجاد هتل، برگزاری نمایشگاه ها،جشنواره ها و ایجاد موزه صنایع دست،آب و کشاورزی، توجه جدی به بیمه شاغلان در این حرفه و اعطای تسهیلات مالی به صنعتگران، برگزاری کلاسهای آموزشی و گنجاندن این علوم و علوم وابسته به این فن در ساختار آموزش عالی، تلاش برای افزایش و تعدد کارگاههای تولیدی و مشارکت دولت با بخش خصوصی جهت ایجاد فروشگاههای بزرگ در راس برنامه ها قرار گیرد و تلاش فراوان جهت تحقق این اصول با همفکری و مشورت انجام شود.
نماینده مردم در شورای شهر آب پخش در پایان گفت: تمام این مراتب را با پیگیری های بی وقفه به امید حق محقق خواهیم نمود.

 

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group