چهارشنبه 1 بهمن 1399 | Wednesday 20 January 2021

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: ۱۹ واحد صنعتی غیرفعال که به سبب مسائل بانکی، تامین اجتماعی، امور مالیاتی، تامین مواد اولیه مشکل داشته‌اند با حمایت‌های ویژه فعالیت مجدد خود را از سرگرفته و فعال شده‌اند.

به گزارش دیارجنوب، سیدحسین حسینی ظهر امروز در نشست بررسی روند اجرایی طرح‌های تولیدی و صنعتی در استان بوشهر با تاکید بر تکمیل و راه‌اندازی پروژه‌های بالای 60 درصد پیشرفت فیزیکی اظهار داشت: تکمیل و راه‌اندازی واحدهای صنعتی و تولیدی با پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد در اولویت برنامه‌ها قرار دارد.
وی فعال شدن واحدهای صنعتی و تولیدی نیمه فعال و راکد را مورد تاکید قرار داد و گفت: با برنامه‌ریزی، حمایت ویژه از فعال شدن واحدهای تولیدی، بنگاه‌های صنعتی راکد و نیمه فعال در اولویت است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از صدور پروانه بهره‌‌برداری برای 41 واحد صنعتی استان بوشهر خبر داد و گفت: این واحدهای صنعتی با سرمایه‌گذاری یک‌هزار و 875.5 میلیارد تومان و اشتغال 1200 نفر راه‌اندازی شده است.

kargorooh s nafti 14
حسینی با بیان اینکه این واحدهای تولیدی و صنعتی در راستای اجرای برنامه‌های جهش تولید راه‌‌اندازی شده است افزود: صدور پروانه بهره‌‌برداری برای 41 واحد صنعتی استان بوشهر درمقایسه با مدت مشابه سال قبل از نظر تعداد بیش از 40 درصد رشد داشته است.
وی مجموع واحدهای تولیدی و صنعتی بهره‌برداری شده تاکنون در استان بوشهر را 527 واحد دانست و تصریح کرد: این واحدهای صنعتی و تولیدی با سرمایه‌گذاری 19 هزار و 83.5 میلیارد تومان و اشتغال 24 هزار نفر ایجاد شده است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با اشاره به حمایت از بنگاههای تولیدی درراستای تحقق جهش تولید خاطر نشان کرد: در 9 ماه امسال تعداد 19 واحد صنعتی غیرفعال که به سبب مسائل بانکی، تامین اجتماعی، امور مالیاتی، تامین مواد اولیه مشکل داشته‌اند با حمایت‌های ویژه فعالیت مجدد خود را از سرگرفته و فعال شده‌اند./تسنیم

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group