يكشنبه 22 فروردين 1400 | Sunday 11 April 2021

شهردار برازجان گفت: حرکت مستمر در مسیر توسعه متوازن شهری مستلزم توجه دائمی به توسعه و پیشرفت نقاط کمتر توسعه یافته شهری در کنار نقاط برخوردار تر شهر است که شهرداری برازجان به‌خصوص طی سال های اخیر همواره مدنظر داشته و تلاش در جهت توسعه مناطق حاشیه شهر و محله های جدید الاحداث گواهی بر این ادعاست.

به گزارش دیارجنوب،شهردار برازجان با اعلام این خبر اظهار داشت: طی سالیان اخیر همواره تلاش خود را بر این مبنا قرار دادیم که در کنار توسعه امکانات و بهبود زیرساخت‌ها در نقاط مرکزی شهر به مناطق حاشیه شهر نیز به شکل موثری رسیدگی شود تا شاهد توسعه متوازن و توزیع عادلانه امکانات و زیرساخت های زندگی شهری در شهر عزیزمان برازجان باشیم.
وی در ادامه اضافه کرد: احداث فضاهای سبز، پارک‌های محله‌ای، توجه به اصلاح معابر و مسیرهای دسترسی محله‌ای خصوص در مناطقی که اندکی دور از مرکز شهر هستند و نیز نگاه ویژه به این مناطق در خدمت رسانی های حوزه مدیریت شهری نشات گرفته از همین نگاه بوده است.

shahrdari borazjan asfalt 1
محمدحسن محمدی در خصوص پروژه جدید شهرداری در زیرسازی و آسفالت خیابان آیت الله مهدوی بیان داشت: خیابان ۱۶ متری آیت الله مهدوی واقع در بلوار امام خامنه ای و در منطقه شمال شرقی شهر برازجان است که عملیات تسطیح و زیرسازی آن اخیراً انجام شده و روز گذشته عملیات آسفالت آن آغاز شد.
شهردار برازجان با اشاره به ابعاد این پروژه گفت: خیابان آیت الله مهدوی به طول ۴۱۰ متر، عرض ۱۶ متر و مساحت کل ۶۵۶۰ متر مربع طراحی و اجرا گردیده که عملیات آسفالت آن به همت همکاران تلاشگرمان در حوزه‌های معاونت عمرانی و معاونت اجرایی و با همراهی معاونت مالی شهرداری به اجرا در آمده است.
مهندس محمدی افزود: همزمان با آسفالت خیابان آیت الله مهدوی، آسفالت کوچه ۹ بلوار شهدای کارگر که در منتها الیه شمال شرق برازجان قرار دارد نیز در دست اقدام قرار گرفته و اجرای مرحله‌ی پایانی یعنی آسفالت آن صبح دیروز یکشنبه آغاز شده است.
شهردار برازجان به ابعاد اجرایی این پروژه اشاره کرد و افزود: این کوچه نیز به طول ۴۰۰ متر، عرض ۸/۵ متر و مساحت کل ۳۴۰۰ مترمربع آسفالت می‌شود و امید می‌رود این خدمتهای کوچک نقش موثری در بهبود کیفیت زندگی شهری شهروندان عزیزمان در مناطق شرقی شهر برازجان ایفا کند.

shahrdari borazjan asfalt 1shahrdari borazjan asfalt 1shahrdari borazjan asfalt 1shahrdari borazjan asfalt 1shahrdari borazjan asfalt 1shahrdari borazjan asfalt 1

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group