شنبه 28 فروردين 1400 | Saturday 17 April 2021

استاندار بوشهر از اجرای طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت‌های مقابله با کرونا از شنبه اول آذرماه در استان بوشهر خبر داد.

به گزارش دیارجنوب، عبدالکریم گراوند پیش از ظهر امروز در نشست ستاد استانی مقابله با کرونا با اشاره به طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت‌های مقابله با کرونا اظهار داشت: در قالب طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت‌های مقابله با کرونا، راهبردهای هفت گانه به ستادهای استانی ابلاغ شده است.
استاندار بوشهر افزود: در مدت زمان اجرای طرح، فرمانداران و مدیران کل اجرایی استان از برگزاری هرگونه جلسات غیرضروری در شهرستان‌ها و مرکز استان و بازدید از پروژه‌های مختلف خودداری کنند.

mahdoodiyat jadeh
وی بیان داشت: صنوفی که در مدت زمان اجرای طرح محدودیت اجازه فعالیت دارند اگر پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنند تا پایان طرح تعطیل می‌شوند.
گراوند اظهار داشت: در شهرهای با وضعیت قرمز یک سوم نیروها، در شهرهای نارنجی یک دوم و در شهرهای زرد هم دو سوم نیروهای ادارات اجازه کار و فعالیت دارند، و مشاغل بهداشتی، درمانی، خدماتی و شهرداری شامل این طرح نمی‌شوند.
استاندار بوشهر اضافه کرد: در استان بوشهر فقط شهر بوشهر قرمز، دیر زرد و مابقی شهرستانها نارنجی هستند، و کارمندان دستگاه‌های اجرایی که محل کار و سکونتشان متفاوت است برای تردد به شهر و محل کار خود، باید نامه معرفی از سوی مدیر یا رئیس دستگاه خود به همراه داشته باشند.
گراوند بیان داشت: از رسانه‌های استان انتظار داریم هرگونه نقض رعایت پروتکل‌های بهداشتی و محدودیت‌های تعیین شده را اطلاع رسانی کنند.
وی با بیان اینکه مسؤولیت اعمال نظارت بر واحدهای تولیدی در استان با مدیرکل صنعت، معدن و تجارت است افزود: در مدت اجرای طرح محدودیت‌های مقابله با کرونا، اداره کل صمت استان به دلیل وظیفه مهم نظارت بر فعالیت واحدهای تولیدی و صنفی تعدیل نیرو نخواهد داشت.
استاندار بوشهر بیان کرد: نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مطب‌ها و داروخانه‌ها با جدیت از سوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی و معاونت دارو غذا دنبال شود و پذیرفته نیست که پروتکل‌های بهداشتی در داروخانه‌ها رعایت نشود./فارس

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group