يكشنبه 22 فروردين 1400 | Sunday 11 April 2021

رئیس کمیته مسابقات هندبال کشور گفت: کمیته انضباطی برای تیم ستارگان دشتستان تشکیل شد و این تیم که در دور نخست لیگ برتر هندبال به دلیل مبتلا بودن تعدادی زیادی از بازیکنانش غایب بود برای انجام بازی‌های معوقه ملزم به پرداخت هزینه تیم‌های مقابل شد.

به گزارش دیارجنوب، مراد کرمی در خصوص برگزاری دور دوم مرحله رفت مسابقات لیگ برتر هندبال مردان از ۲۰ آبان اظهار کرد: به امید خدا کارها انجام شده و اگر مشکل خاصی وجود نداشته باشد مسابقات از همان ۲۰ آبان آغاز خواهد شد. تیم‌ها هم مشکلی ندارند و همه در این دوره از لیگ شرکت خواهند کرد.

setaregan dashtestan
کرمی در ادامه در خصوص میزبان مسابقات این دوره گفت: ادامه مسابقات لیگ برتر مردان همچنان در تهران انجام خواهد شد و پخش تلویزیونی هم خواهیم داشت. مسابقات دور برگشت بانوان هم به میزبانی مشهد و اواخر آبان انجام خواهد شد. برنامه‌ریزی‌ها انجام شده و اگر مشکلی پیش نیاید مسابقات بانوان هم ۲۹ آبامن شروع خواهد شد.
وی در خصوص تکلیف تیم ستارگان دشتستان که در دور نخست مرحله رفت لیگ برتر هندبال مردان غایب بود گفت: کمیته انضباطی تشکیل شد، همان تعدادی که در صورت جلسه مشخص شده بود مبتلا به کرونا بودند. کمیته انضباطی آن‌ها را ملزم کرد که هزینه تیم‌های حریف را پرداخت کنند و بازی‌های معوقه طبق برنامه‌ریزی فدراسیون انجام شود. تیم‌های مقابل هم موظف هستند برای انجام بازی معوقه حاضر شوند.
رئیس کمیته مسابقات هندبال در خصوص زمان انجام بازی‌های معوقه گفت: در حال حاضر با توجه به وضعیت موجود که نمی‌توان انجام داد ولی در اولین فرصت سعی می‌کنیم بازی‌های معوقه را انجام دهیم./ ایسنا

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group