شنبه 8 آذر 1399 | Saturday 28 November 2020

رییس آموزش و پرورش منطقه بردخون گفت: تبلت‌هایی که نفت وعده آن را داده بود به دانش‌آموزان بی بضاعت منطقه بردخون نرسیده است.

به گزارش دیارجنوب، ظهیر محمودی ظهر امروز در نشست شورای سلامت و امنیت غذایی بخش بردخون اظهار داشت: آموزش پرورش متعهد به صیانت از سلامت دانش‌آموزان با اجرای شیوه‌نامه‌های بهداشتی و طرح فاصله‌گذاری اجتماعی است و تمام تلاش خود را در این زمینه به کار بسته است.
رییس آموزش و پرورش منطقه بردخون با تقدیر از فعالیت شبکه بهداشت و درمان و درمان شهرستان دیّر در زمان شیوع ویروس کرونا گفت: اقدامات خوبی در زمینه رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در بخش بردخون انجام شده است و در بازدیدهای میدانی و میزان استفاده مردم از ماسک مشهود است.

tablet daneshamooz
رییس آموزش و پرورش منطقه بردخون با اشاره به وضعیت شیوع ویروس کرونا در شهرستان دیّر گفت: در این شرایط ما ملزم به آموزش غیرحضوری به دانش‌آموزان هستیم که این مسئله مستلزم داشتن تلفن همراه هوشمند و یا تبلت است که با بررسی‌های انجام شده 200 نفر از دانش‌آموزان تحت پوشش این اداره به آن دسترسی نداشته و یا مشکل دارند.
وی اضافه کرد: این 200 دانش‌آموز با توجه به بضاعت مالی و امکان دسترسی به تلفن همراه هوشمند و تبلت اولویت‌بندی شده است.
محمودی در خصوص تبلت‌هایی که نفت و منطقه ویژه انرژی پارس جنوبی وعده آن را برای در اختیار گذاشتن به دانش‌آموزان بی‌بضاعت داده بود گفت: متاسفانه تاکنون هیچ تبلتی به دانش‌آموزان تحت پوشش آموزش و پرورش منطقه بردخون نشده است و فقط خیرین و معلمان در این زمینه همکاری داشته و تعدادی تلفن همراه هوشمند در اختیار دانش‌آموزان بی‌بضاعت قرار داده‌اند و ما کماکان در این زمینه مشکل داریم و درخواست تسریع در تحویل این کمک‌ها داریم.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر نیز با تاکید بر مشاوره روانشناسی دانش‌آموزان گفت: همکاران روانشناس ما در شبکه بهداشت و درمان آمادگی همکاری در این زمینه با آموزش و پرورش دارند تا در کنار مشاوران و معلمان پرورشی مدارس به غربالگری روانشناسی دانش‌آموزان بپردازند.
احمد آخوندی افزود: کمک به آموزش پرورش کمک به مجموعه شبکه بهداشت و درمان می‌دانیم و از همه خیرین تقاضا داریم در زمینه تامین تجهیزات حفاظت فردی، تبلت‌، گوشی هوشنمند تلفن همراه، مواد گندزدایی و ... به آموزش و پرورش کمک کنند.
وی با اشاره به الزام تکمیل چک لیست خود ارزیابی ادارات و سازمان‌ها در زمینه رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی گفت: متاسفانه تاکنون اقدامی از سوی ادارات و نهادهای شهرستان صورت نگرفته است و گزارش آن به شبکه بهداشت و درمان ارسال نشده است که انتظار داریم به صورت هفتگی این ارزیابی انجام و گزارش آن ارسال شود./فارس

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group