يكشنبه 22 فروردين 1400 | Sunday 11 April 2021

رئیس اتاق اصناف دشتستان با اشاره به ممنوعیت ارائه خدمات به افراد بدون ماسک، گفت: فروکش کردن کرونا نیازمند همکاری تمامی دستگاه های اجرایی است.

روح اله اسماعیلی در گفتگو با دیارجنوب اظهار داشت: ویروس کرونا روز به روز کشنده تر و خطرناک تر ظاهر می شود و شهرستان دشتستان نیز با توجه به قرار گرفتن در لیست قرمز و محدودیت های جدید، تمامی دستگاه های اجرایی و مردم باید تا فروکش کردن تعداد مبتلایان، پروتکل های بهداشتی را به نحو احسن رعایت کنند.

esmaeili asnaf1
رئیس اتاق اصناف شهرستان دشتستان اضافه کرد: تمامی صنوف موظف هستند به افرادی که پروتکل ها را نادیده می گیرند، هیچ گونه خدماتی ارائه نکنند.
روح اله اسماعیلی در مورد برخورد با متخلفان عنوان کرد: با توجه به شرایط اقتصادی و ضربه های وارد شده به صنوف دیدگاه ما این است کمتر از قوه قهریه استفاده کنیم اما اگر صنوف همراهی های لازم را انجام ندهند و با جان خود و مردم بازی کنند بدون شک شاهد تذکر کتبی و در ادامه با پلمپ شدن رو به رو خواهند شد.
وی خاطر نشان کرد: در یک ماه اخیر ۹۰۷ بازرسی توسط کارشناسان مربوطه صورت گرفته است و ۱۸ شکایت مردمی توسط مردم ثبت شده که برخی از پرونده ها به تعزیرات حکومتی منتقل گردیده و برخی دیگر مختومه شده است.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group