يكشنبه 22 فروردين 1400 | Sunday 11 April 2021

شهرداری برازجان طی سالیان اخیر همواره تلاش کرده امکانات توسعه‌ای را در مناطق مختلف شهر به شکلی عادلانه توزیع نموده، توسعه‌ی متوازن مناطق مختلف شهر را در دستور کار خود قرار دهد.

به گزارش دیارجنوب، شهرداری برازجان طی سالیان اخیر همواره تلاش کرده امکانات توسعه‌ای را در مناطق مختلف شهر به شکلی عادلانه توزیع نموده، توسعه‌ی متوازن مناطق مختلف شهر را در دستور کار خود قرار دهد.

کم‌کردن فاصله‌ی معنادار توسعه در میان مناطق معروف به پربرخوردار و کم‌برخوردار و توازن بخشیدن به بهره‌مندی شهروندان مناطق مختلف شهری به امکانات موجود را می‌توان مهمترین رسالت این روند به شمار آورد.

borazjan zibasazi shahrdari 9


پیگیری مداوم و تلاش جهادی پرسنل خدوم شهرداری برازجان در جهت توسعه‌ی زیرساختها با رعایت اولویت‌های مختلف اجتماعی و مدیریتی طی هفته‌های اخیر نیز همچون سالهای گذشته ادامه یافته و در روزهای گذشته شاهد اجرای پروژه‌های مختلف عمرانی به‌خصوص در حوزه‌ی زیرسازی و احداث معابر بوده‌ایم.

تکمیل خیابان 16 متری آیت اله مهدوی به طول 450 و عرض 16 متر و با مساحت کلی 6560 مترمربع، تکمیل گذر 12 متری حد غرب فضای سبز بلوار آیت‌الله مجاهد برازجانی به طول 500 و عرض 14 متر و با مساحت کلی 7000 مترمربع، زیرسازی و آسفالت خیابان 7 بلوار امام خامنه‌ای به طول 770 متر و عرض 12 متر و با مساحت 9240 مترمربع و نیز گذر 16 متری به طول 150 و به مساحت کلی 2400 مترمربع که هم‌اکنون در حال انجام است را می‌توان جدیدترین جلوه‌های تلاش و خدمت همکاران مجموعه‌ی مدیریت شهری ذکر کرد که می‌تواند نقش موثری در بهبود کیفیت تردد در این مناطق ایفا نماید.

borazjan zibasazi shahrdari 9
همزمان با پروژه‌های ذکر شده می‌توان به تکمیل خیابان 12 متری از میدان مقاومت تا پارک والفجر به طول 910 متر و مساحت کلی 11000 مترمربع نیز اشاره کرد که پس از انجام مراحل تسطیح و زیرسازی، به زودی شاهد تکمیل این پروژه و آسفالت آن نیز خواهیم بود.
امید می‌رود اجرای پروژه‌های مذکور که بالغ بر ۳۶۰۰۰ مترمربع احداث خیابان و آسفالت کوچه‌ها را شامل می‌شود و همگی طی روزهای اخیر به مرحله‌ی اجرا در آمده بتواند نقش موثری در بهبود کیفیت زندگی در شهر عزیزمان برازجان ایفا نموده، زمینه‌‌ساز رضایتمندی نسبی شهروندان عزیز برازجانی به عنوان ولی‌نعمتان حقیقی مسئولین باشد.

borazjan zibasazi shahrdari 9borazjan zibasazi shahrdari 9borazjan zibasazi shahrdari 9borazjan zibasazi shahrdari 9borazjan zibasazi shahrdari 9borazjan zibasazi shahrdari 9borazjan zibasazi shahrdari 9

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group