دوشنبه 13 مرداد 1399 | Monday 3 August 2020

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در پیامی کسب عنوان برتر مسئول روابط عمومی این شبکه در بین مسئولان روابط عمومی های نهادهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی را تبریک گفت.

به گزارش دیارجنوب، رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان در پیام خود آورده است:
سرکار خانم سکینه غلامی
روابط عمومی ها طلایه داران انعکاس شبانه روزی دو سویه نظرات مردم به سازمان و کارکرد و پاسخ سازمان به مردم می باشند.
در این برهه حساس تاریخی که جهان گرفتار بیماری منحوس کرونا گشته روابط عمومی های شبکه بهداشت دوشادوش مدافعان سلامت در مرکز درمان بیماران کرونایی مشغول انعکاس فعالیتها، اقدامات، هشدارها و اطلاعیه های آگاهی دهنده به مردم هستند تا بار سنگینی و سختی زحمات کادر درمان را با یاری رساندن و بالا بردن آگاهی مردم کمتر کنند.

photokhabar m gholami b
لذا ضمن تبریک انتخاب شما به عنوان مسئول روابط عمومی برتر شبکه بهداشت درمان در بین نهادهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از تلاش های شبانه روزی و اقدامات گسترده و تاثیرگذار جنابعالی در انجام امر اطلاع رسانی تشکر و سپاسگزاری می نمایم.


ماریا خویشدوست
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان


بنا بر همین گزارش مرجان غلامی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان توانست با اختلاف عنوان برتر مسئولان روابط عمومی معاونت ها، مراکز، شبکه ها و بیمارستان های دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در سال گذشته را کسب کند.
وی توانست با تلاش و پشتکار فراوان اقدامات و فعالیتهای گوناگون شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان را در قالب خبر، پوستر، کلیپ و بروشور در فضای مجازی و حقیقی به مردم اطلاع رسانی کند.

لازم به ذکر است در این رده بندی خانم زهرا رنجبر دهقان مسئول روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر و آقای حسین ناظمیان پور مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر رتبه های دوم و سوم را کسب کردند.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group