شنبه 28 فروردين 1400 | Saturday 17 April 2021

رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و روند صعودی آن در این چند هفته اخیر ، اصنافی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند طبق ضوابط قانونی با انها برخورد و پلمپ خواهند شد.

به گزارش دیارجنوب، ماریا خویش دوست اظهار داشت: در ایام بیماری کرونا بسیاری از بازارایان و کسبه ها با بازرسان شبکه بهداشت و درمان همکاری و تعامل بسیار خوبی داشتند و با رعایت کردن پروتکلهای بهداشتی به سلامت خود و شهروندان کمک نمودند که جای تقدیر و تشکر دارد.
خویش دوست تصریح کرد: توجه به سلامت مردم در اولویت برنامه ریزهای ما قرار دارد و اصنافی که علی رغم صدور اخطاریه های قبلی و آموزش کارشناسان بهداشت محیط، پروتکلهای بهداشتی را برای خود و مراجعین رعایت نکنند و سلامت شهروندان را به خطر بیندازند، پلمپ و تعطیل خواهند شد.

photokhabar khishdoost
این مقام مسئول تاکید کرد: در صورتی که اصناف و واحدهای بازگشایی شده، اصول و پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنند، محدودیت‌های قبلی آنها به سرعت و بدون کم و کاست باز خواهد گشت و این صنف‌ها با پلمپ و تعطیلی تا اواخر تیر ماه مواجه خواهند شد و از ادامه فعالیت آنها طبق ماده 13 قانون اساسی جلوگیری خواهد شد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان بیان کرد: هم اکنون شرایط بیماری در شهرستان وضعیت خوبی ندارد و شهروندان با انتخاب رفتار صحیح خود ( استفاده از ماسک، حفظ فاصله فیزیکی، بهداشت فردی ) می توانند، کادر بهداشت و درمان را در این روزهای سخت و طاقت فرسا را یاری و بار بیمارستانها را کاهش دهند و از مرگ و میر عزیزانمان جلوگیری نمایند.
ماریا خویش دوست با اشاره به رابطه مستقیم بیماری کرونا و وضعیت معیشت و اقتصادی خانوارها گفت: از تمامی کسبه ها و اصناف می خواهم با رعایت پروتکل های بهداشتی مانع از پلمپ و تعطیلی صنف خود شوند.
وی خاطر نشان کرد: با توجه به هماهنگی های کتبی انجام گرفته با رئیس اتاق اصناف نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی، با متخلفین طبق ضوابط برخورد خواهد شد و هیچ بهانه ای قابل قبول نیست.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group