پنجشنبه 16 مرداد 1399 | Thursday 6 August 2020

آئین رونمایی از "محصولات مهندسی زندگی" در پژوهش سرای متقین برازجان برگزار شد.

ندا قاسمیان پور- به گزارش دیارجنوب، این آئین روز چهارشنبه ۱۱ تیرماه توسط مهوش غلامی دُویره، مدرس و مربی مهارت های ارتباطی و توسعه روابط با همکاری انجمن مهارت های ارتباطی پژوهش سرای متقین برازجان برگزار شد.

مهوش غلامی دُویره، مدرس و مربی مهارت های ارتباطی و توسعه روابط در گفتگو با خبرنگار دیارجنوب گفت: مسیر مهارت های ارتباطی و توسعه روابط می تواند زندگی انسان ها و روابطشان را تحت تاثیر قرار دهد.

mohandesi zendegi 1

وی در ادامه با بیان اینکه از گام برداشتن در این مسیر خرسند است، بیان کرد: ما در هر شرایطی بخصوص شرایط بحرانی امروز، باید چراغ آموزش را روشن نگه داریم تا بتوانیم موفق شویم.

مهوش غلامی بیان داشت: برخی افراد مشکلات در مسیر راه را علت موفق نشدن خود میدانند اما من در شرایط کرونایی تلاش و برنامه ریزی کردم تا راه کار و برنامه های مفیدتری را به مردم ارائه دهم.

mohandesi zendegi 1

وی با بیان اینکه دارای برند تجاری مهندسی زندگی است، افزود: مهندسی زندگی به ما کمک می کند از بین تمام گزینه ها و راه حل های زندگی، بهترین مورد را انتخاب نمائیم تا زندگی خوب، روابط بهتر، آرامش و فراغت خیال در روابطمان داشته باشیم.

مهوش غلامی در ادامه گفتگو با خبرنگار دیارجنوب، گفت: با مهندسی کردن زندگی از یک ارتباط عادی به یک ارتباط موثر و از یک زندگی با کیفیت پایین به یک کیفیت مطلوب دست می یابیم.

mohandesi zendegi 1

مهوش غلامی خلق کردنِ حس های خوب در زندگی را از مدیریت کردن روابط دانست و افزود: مدیریت کردن روابط و مهندسی کردن نقشه های زندگی به ما می آموزد که یک ستون محکم و بنایی استوار برای زندگیمان داشته باشیم.

وی با بیان اینکه برای محصولات مهندسی ۵ ماه مداوم تلاش نموده، گفت: با تلاش های فراوان و روزانه ۱۶ ساعت وقت گذاشتن، توانستیم ۵ محصول بکر و ناب در محور مهندسی زندگی را در پژوهش سرای متقین برازجان ضبط کرده و با کمترین قیمت ارائه دهیم.

mohandesi zendegi 1

مهوش غلامی محصولات مهندسی زندگی را شامل آموزش های صوتی، تصویری، ویدئویی و کتاب عنوان کرد و افزود: هدف از کتاب قاتلان ارتباط آموختن تکنیکی برای حل مشکلات و بهبود بخشیدن به کیفیت روابطمان است و کتاب احیاگران ارتباط نیز تبدیل کردن نهال سرسبز ارتباطمان به یک درخت تنومند است.

وی دیگر محصولاتش را دوره مهندسی سخنرانی، دوره ویژه و طلایی ارتباط موثر، تند خوانی و تقویت حافظه، صدای رویایی و دوره ویژه رشد شخصی عنوان کرد.

mohandesi zendegi 1mohandesi zendegi 1mohandesi zendegi 1mohandesi zendegi 1mohandesi zendegi 1mohandesi zendegi 1mohandesi zendegi 1mohandesi zendegi 1

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group