شنبه 21 تير 1399 | Saturday 11 July 2020

شرکت توئیتر بار دیگر پیام هشداری را بر روی توئیت تهدید "زور بیش از حد" علیه معترضان ترامپ منتشر کرد.

به گزارش دیارجنوب، این دومین بار است که توئیتر چنین پیام هشداری را به دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا بابت انتشار توئیت‌هایی در تهدید استفاده از زور بیش از حد علیه معترضان در واشنگتن دی.سی منتشر می‌کند.
ترامپ در توئیتش نوشته: مادام که من رئیس جمهوری آمریکا هستم، هرگز در واشنگتن دی.سی "منطقه خودمختار" ایجاد نمی‌شود. اگر آنها دنبال چنین چیزی باشند، با زور بیش از حد روبرو می‌شوند!
توئیتر هم در پاسخ به این مطلب نوشت که ترامپ سیاست‌های این رسانه را در برابر رفتار ناهنجار نقض کرده است.
پست توئیتری ترامپ پس از اعتراضات ضد نژادپرستی روز دوشنبه با پیام "منطقه خودمختار کاخ سیاه" منتشر شد که اشاره دارد به منطقه‌ای در سیاتل که از سوی فعالان موسوم به "اعتراض سازمان یافته کپتول هیل" یا "منطقه خودمختار کپتول هیل" اشغال شد.
پلیس روز سه شنبه این منطقه را پاکسازی و دسترسی به آن را مسدود کرد؛ اوایل ماه جاری میلادی، مجریان قانون با استفاده از زور معترضان را متفرق کرده بودند.
این کمپانی رسانه اجتماعی نوشت، بر روی توئیت ترامپ برچسب اخطار "منافع عمومی" زده چون شامل تهدید برای آسیب زدن به یک گروه قابل شناسایی است. این برچسب توزیع توییت‌ها توسط مقام‌های دولتی که قوانین توییتر را نقض می‌کنند، محدود می‌کند، اما در عین حال آنها را به صورت آنلاین باز می‌گذارد تا امکان بررسی داشته باشند.
یکی از سخنگوهای توئیتر گفت، گروه‌هایی در داخل بخش امنیت کمپانی جک دورسی، مدیر اجرایی کمپانی را درباره این تصمیم پیش از انتشار این اخطار مطلع کردند.
پیش از آنکه توئیتر دسترسی به این توئیت ترامپ را محدود کند، دست کم 150 هزار نفر توئیت ترامپ را لایک کرده و 33 هزار نفر دیگر آن را بازنشر کرده بودند. مطلب مشابه منتشر شده ترامپ در فیس بوک نیز 12 هزار کامنت داشت./آفتاب‌‌نیوز

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group