جمعه 11 مهر 1399 | Friday 2 October 2020

ندا قاسمیان پور خبرنگار پایگاه خبری دیارجنوب، بمناسبت فرارسیدن میلاد حضرت معصومه(س) و روز دختر یادداشتی با عنوان "دختران تجلی گرِ جلوه های امید و روشنایی بخش دلهایمان هستند" را منتشر کرد.

به گزارش دیارجنوب، در این یادداشت آمده است:
دختر جنسی ظریف به معنای یک فرشته واقعی است.
او وارث زیبای خدا و ناب ترین واژه احساسات بشریت است.
همانگونه که پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمود: بهترین فرزندان شما دختران هستند. دختران شما گلی خوشبو، مایه بشارت، برکت و از باقیات صالحات بشمار می آیند.
دختر داشتن و دختر بودن در دنیای امروز کمی سخت و دلهره برانگیز است و دیده شدن در جامعه با آن همه نگاه های ناپاک و حسِ نبودِ امنیت، کمی تشویش بر جانمان می اندازد اما برای رسیدن به خواسته هایمان باید همه موانع و سختی ها را درنوردیم.

ghasemiyan neda
وقتی هر روز شاهد موفقیت های دختران سرزمینمان هستیم گویی قند در دلهایمان آب می شود و گونه ای حسِ غرور و بزرگی را در خود جاری می سازیم.
بر خود میبالم که دختران سرزمینم هرروز موفق تر از دیروزند و با وجود تمامِ سنگ اندازی ها، پرتوان تر از همیشه ایستاده اند.
این سنگ اندازی ها و موانع تراشی ها نه تنها گزندی بر ما وارد نمی کند بلکه راهی را برای شکوفایی، متجلی شدن استعدادها و کشفیات درونمان پدیدار میسازد.

اکنون پس از گذشت سالها و دور شدن از افکار پوسیده و باورهای غلطی که بر دخترها روا می داشتند می توان کمی احساس امیدواری کرد.
دختران سرزمینم با تمام محدودیت های پیش رو توانستند در تمامی فنون دنیا مهارت کسب کرده و افتخارآفرین کشور عزیزمان ایران و شهر زیبایم برازجان باشند.
من بعنوان دختری کوشا در شهرستان دشتستان و شهر زیبایم برازجان، بر خود می‌بالم و هر روز پرتوان تر از قبل برای رسیدن به خواسته هایم می جنگم و از تمام دختران شهرم میخواهم برای رسیدن به هدفهایشان لحظه ای درنگ نکنند و همواره پرتلاش باشند.
یقین دارم دختران سرزمینم، اندک فرصتی را غنیمت شمرده و تجلی گر جلوه های امید و روشنایی بخش دلهایمان خواهند بود.
و اما در پایان؛ ما اگرچه جنسمان از شیشه و قلب هایمان لبریز از احساس است اما برای رسیدن به هدف های والایمان توانسته ایم مرز باریک بین این دو ویژگی را درخود مهار کنیم و این تنها رمز موفقیت ماست.


میلاد مظهر عصمت و نجابت، حضرت فاطمه معصومه(س) و روز دختر بر تمام دختران عفیف ایران زمین مبارک باد.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group