يكشنبه 22 فروردين 1400 | Sunday 11 April 2021

حکم های مسئولیت دبیران استانی و رابطین شهرستانی خبر و‌ رسانه آستان قدس رضوی در استان بوشهر توسط مدیر دفتر نمایندگی بوشهر اهدا شد.

به گزارش دیارجنوب، عصر روز چهارشنبه ۲۱ خرداد طی جلسه‌ای در دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان بوشهر حکم های مسئولیت دبیران استانی و رابطین شهرستانی خبر و‌ رسانه آستان قدس رضوی در استان بوشهر توسط حجت الاسلام و المسلمین یوسف جمالی مدیر دفتر نمایندگی بوشهر و حجت الاسلام و المسلمین شریفی معاون فرهنگی دفتر نمایندگی بوشهر اهدا شد.

مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی بوشهر خطاب به اعضای کانون خبر و رسانه این آستان گفت: توفیق خدمتگزاری در دستگاه اهل بیت (ع)و حضرت علی بن موسی الرضا (ع) توفیق بزرگی است که بر اساس یک کشش دو طرفه از جانب حضرت و شما شکل گرفته است زیرا در زیارت جامعه کبیره می خوانیم واسطه فیض آسمانها و زمین، اهل بیت علیهم السلام می باشند پس اگر کسی وارد مجموعه منتسب به امام رضا علیه السلام می شود حتما با اذن و خواست ایشان است لذا مسئولیت شما در حوزه فضای مجازی و خبر بسیار خطیر، حساس و مهم است.

dabiran ghods razavi 1

حجت الاسلام و المسلمین یوسف جمالی با بیان اینکه پیش از این اقدامات بسیاری توسط دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان بوشهر صورت می گرفت که متأسفانه به درستی به مردم انعکاس داده نمی شد اما با فعال شدن کانون خبر و رسانه و تلاش های اعضای این کانون بویژه آقای احمدی - که یکی از توفیقات ما این است که ایشان بعنوان مسئول کانون خبر و رسانه به جمع ما اضافه شد - توانسته ایم بازتاب خبری مناسبی را داشته باشیم و پیشرفت خیلی خوبی را در حوزه خبر و رسانه داشته ایم.

dabiran ghods razavi 1
وی با اشاره به اهمیت شناخت مخاطب افزود: ما باید اول بدانیم برای چه کسانی محتوا تولید می کنیم و آن مخاطب را باید شناخت و برای آن زمان گذاشت. وقتی ما خبری را تولید می کنیم باید فکر کنیم چند نفر خارج از دایره ای که برای خود تعریف کرده ایم آن را می خوانند. آیا جوانی که کافی است یک لحظه دلش به امام رضا علیه السلام وصل شود آن را می خواند؟ زیرا جوانانی هستند که در مساجد و اماکن مذهبی حضور پیدا نمی کنند اما بوسیله فضای مجازی می توان به خانه آنها‌ رفت و شاید با همین ارتباط یک لحظه ای زندگی اشان متحول شد لذا باید مخاطب را شناخت و ‌پیدا کرد چون امام رضا علیه السلام یک امام استراتژیک است و به نام این امام می توان دنیا را متحول کرد با هر فکر و اندیشه و سلیقه ای که باشد پس ما حداقل باید بتوانیم جوان ایرانی را تحت تأثیر قرار دهیم و دایره مخاطبین خود را افزایش دهیم و حرف خود را به گوش همگان برسانیم و فضای مجازی این فرصت را به ما می دهد.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی بوشهر پس از شناخت مخاطب، تولید محتوا را بسیار مهم دانست و گفت گاهی یک فیلم، تصویر، عکس نوشته و.. می تواند دنیا را تحت تاثیر قرار دهد و در همین خصوص به مرگ جورج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی اشاره کرد که اگر از آن فیلم گرفته نمی شد و درست منتشر نمی شد مثل بسیاری از جنایت های آمریکا هیچ اتفاقی نمی افتاد.
حجت الاسلام و المسلمین شریفی معاون فرهنگی دفتر نمایندگی بوشهر هم با اشاره به نزدیک شدن دهه کرامت خاطر نشان کرد : ما دهه کرامت را پیش رو داریم و طبق دستورالعمل و برنامه های آستان در این دهه اعلام و طبق پروتکل های بهداشتی انجام خواهد شد. بیش از 2500 برنامه در این دهه کرامت توسط بنیاد کرامت و آستان قدس رضوی تعیین و اجرایی خواهد شد.
وی گفت: از هر کدام از این برنامه ها می تواند خبرهای زیادی تولید و گزارش کاملی در آن منتشر کرد. و امیدوارم بتوانیم از این فرصت در دهه کرامت بیشترین استفاده را ببریم و بازتاب مناسبی را با تلاش شما عزیزان داشته باشیم.
در پایان حکم های دبیران استانی و رابطین خبری شهرستان ها به شرح زیر اهدا شد:

دبیران استانی:
دبیر خبر: هاشم رنجبریان، دبیر فیلم و مستند: اسماعیل بریحی نصاری، دبیر فضای مجازی: صدیقه حیدری

رابطین خبری شهرستان ها:
بوشهر: علیرضا مشایخی، دشتستان: ایمان خوشقدم، تنگستان: امین بهزادی، دیر: علیرضا عابدی، دشتی: عبدالرسول قاسمی، جم: گودرز هوشمند، عسلویه: هادی ملایی، کنگان: ابوذر حسین پور، دیلم: فاطمه شریفی، گناوه: حسین بهروزی ، عالیشهر: طاهره نوزری و چغادک: خانم زینب بهری

شایان ذکر اینکه در دیماه ۹۸ با ابلاغی از سوی ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی مشهد ، آقای علی احمدی به عنوان مسئول کانون خبر و رسانه دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان بوشهر منصوب شد./ خبر و رسانه آستان قدس رضوی استان بوشهر

dabiran ghods razavi 1 dabiran ghods razavi 1

dabiran ghods razavi 1 dabiran ghods razavi 1

dabiran ghods razavi 1 dabiran ghods razavi 1

dabiran ghods razavi 1

dabiran ghods razavi 1 dabiran ghods razavi 1 dabiran ghods razavi 1 dabiran ghods razavi 1 dabiran ghods razavi 1 dabiran ghods razavi 1 dabiran ghods razavi 1 dabiran ghods razavi 1 dabiran ghods razavi 1 dabiran ghods razavi 1

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group