پنجشنبه 12 تير 1399 | Thursday 2 July 2020

رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهر گفت: هرگونه افزایش خودسرانه قیمت شن و ماسه در استان غیر قابل پذیرش و درصورت مشاهده برخورد قانونی با واحدهای متخلف خواهد شد.

به گزارش دیارجنوب، سید حسین حسینی در این باره افزود: هرگونه افزایش قیمت جدید انواع شن و ماسه توسط انجمن صنفی مربوطه بدون هماهنگی و ارائه آنالیز و قیمت تمام شده محصول با این سازمان و دبیرخانه کارگروه تنظیم بازار استان غیرقانونی است .
حسینی تصریح کرد: کلیه واحد های تولیدی شن وماسه استان موظف به فروش محصولات خود با قیمت سال قبل بوده و درصورت اعمال نرخ جدید انجمن برخورد قانونی با آنان صورت خواهد گرفت.

raeese samt boushehr
وی اعلام کرد: در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان از فردا تیم های مشترک گشت بازرسی ادارات صنعت،معدن و تجارت و تعزیرات حکومتی در سراسراستان از تمام واحدهای سنگ شکن بازرسی انجام و روزانه نیز قیمت های فروش انواع شن و ماسه را رصد نموده و در صورت مشاهده گرانفروشی با متخلفین برخورد قانونی بعمل خواهد آمد
رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان ازشهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی به ویژه قیمت غیر متعارف انواع شن و ماسه مراتب را از طریق تلفن 124 واحد رسیدگی به شکایات و یا بصورت درخواست کتبی یا حضوری با ذکر نام واحد سنگ شکن گزارش شکایات خود را به این سازمان ارسال نمایند.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group