شنبه 28 فروردين 1400 | Saturday 17 April 2021

غلامرضا قائدی‌امامزاده مدیر توسعه و تحول اداری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حفظ سمت به عنوان عضو کمیته کشوری مهندسی مشاغل وزارت بهداشت منصوب شد.

به گزارش دیارجنوب دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی غلامرضا قائدی‌امامزاده مدیر توسعه و تحول اداری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حفظ سمت به عنوان عضو کمیته کشوری مهندسی مشاغل وزارت بهداشت منصوب کرد.

gholamreza ghaedi


در این حکم آمده است:

«به استناد ماده 93 آیین‌نامه مهندسی و ارزیابی مشاغل کارکنان دانشگاه / دانشکده‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی و مؤسات وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، از مصوبات مشترک هیأت امنا دانشگاه‌ها در سال 1396 و با هدف توسعه پویایی و انعطاف‌پذیری مشاغل و پست‌های سازمانی این وزارت و مؤسسات وابسته، نظر به شایستگی، تعهد، تخصص و تجارب جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان «عضو کمیته کشوری مهندسی مشاغل» با شرح وظایف ذیل منصوب می‌شوید:
1. بررسی و تحلیل نظرات و پیشنهادات دانشگاه‌ها / دانشکده‌ها / مؤسسات و حوزه‌های تخصصی وزارت بهداشت، درمان و آموزشی پزشکی درخصوص نیازهای مرتبط با مهندسی مشاغل
2. بازنگری و اصلاح آیین‌نامه مهندسی و ارزیابی مشاغل جهت طرح در هیأت امنا
3. بازنگری و تدوین دستورالعمل و شیوه‌نامه‌های اجرایی مرتبط با طبقه‌بندی مشاغل
4. بازنگری طرح مهندسی مشاغل اختصاصی و عمومی و تعیین و تعریف مشاغل جدید متناسب با نیازهای جدید و رشته‌های جدید دانشگاهی
5. بازنگری ضوابط انتخاب و انتصاب و تغییر مدیران
امید است با اتکال به خداوند متعال و با حضور فعال در جلسات کمیته نسبت به تدوین سیاست‌ها و برنامه‌های مشروحه ستاد و دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور اهتمام ورزید.

دکتر سعید نمکی
وزیر»

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group