يكشنبه 3 تير 1397 | Sunday 24 June 2018

استاندار بوشهر گفت: هفته بزرگداشت روز بوشهر فرصت ارزشمندی برای تجلیل از زنان و مردان افتخار آفرین این دیار است.

به گزارش دیارجنوب به نقل از ایرنا، عبدالکریم گراوند روز جمعه در آئین اختتامیه بزرگداشت 18 اسفند روز بوشهر افزود: بوشهر همواره نقش پررنگی در توسعه و آبادانی ایران اسلامی داشته و این نشان از تاثیرگذاری همیشگی این استان در جغرافیای کشور است.
وی تصریح کرد: بوشهر در تاریخ ایران بیش از پنج هزار سال سابقه تاریخی و تمدنی دارد و تنها استانی است که در تاریخ درخشان خود 10 کشور بزرگ دنیا در آن دفتر نمایندگی داشتند.
استاندار بوشهر در ادامه با گرامیداشت یاد و خاطره همایون شهنواز کارگردان فقید سریال
'دلیران تنگستان' اظهار کرد: این شخصیت بزرگ در معرفی تاریخ و مقاومت های این سرزمین به جامعه نقش پررنگی ایفا کرده و بعنوان هنرمند برجسته این دیار لقب گرفته است.
گراوند در ارتباط با انتخاب اسماعیل تبادار بعنوان چهره ماندگار شهر بوشهر نیز گفت: این شخصیت در دوران خدمت خود با تلاش های خالصانه و مجاهدانه در عمران و آبادانی این سرزمین نقش آفرینی های فراوانی داشته و در اذهان مردم استان نام نیکی از خود به یادگار گذاشته است.
وی در ارتباط با انتخاب لیلا رجبی بعنوان شهروند افتخاری بوشهر نیز گفت: این ورزشکار از قهرمانان نیک نام و ارزنده ای است که در میدان های ملی و بین المللی همواره افتخار آفرینی های فراوانی داشته است.
گراوند اضافه کرد: امید می رود با توجه به وجود زنان شایسته و توانمند در استان بوشهر در سال های آینده نیز شاهد انتخاب زنان به عنوان چهره ماندگار این سرزمین باشیم.
رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: برگزاری آئین اختتامیه هفته بزرگداشت بوشهر در 18 اسفند هر سال فرصت ارزشمندی است تا از زنان و مردانی که برای این دیار افتخار آفرینی کردند تقدیر و تجلیل شود.
ابوذر دهدار افزود: در این راستا هر سال افرادی بعنوان چهره ماندگار و شهروند افتخاری انتخاب می شوند که امسال این 2 عنوان به ترتیب به اسماعیل تبادار استاندار سابق بوشهر و لیلا رجبی قهرمان رشته دو و میدانی اختصاص یافت.
وی ادامه داد: تبادار در دوران مدیریت خود در استان بوشهر کارنامه درخشانی از خود بر جای گذاشت که این کارنامه ارزشمند باعث انتخاب وی بعنوان چهره ماندگار شهر بوشهر از سوی شورای پنجم شد.
دهدار افزود: انتخاب اسماعیل تبادار به عنوان استاندار فارس بیانگر شایستگی های مدیریتی ایشان است که امید می رود در این سمت همانند دوران فعالیت خود در استان بوشهر موفق و سربلند بیرون آید.
وی در ارتباط با انتخاب لیلا رجبی بعنوان شهروند افتخاری شهر بوشهر نیز گفت: این قهرمان ورزشی که از کشور زیبای بلاروس به ایران و بوشهر عزیمت کرد امروز بعنوان قهرمان ملی برای کشور افتخار آفرینی می کند و این امر باعث انتخاب وی بعنوان شهروند افتخاری بوشهر از سوی شورای شهر شد.
دهدار در ارتباط با فعالیت های شورای شهر بوشهر نیز گفت: این شورا در مدت پنج و نیم ماه گذشته با برگزاری 62 نشست علنی 68 مصوبه در حوزه فعالیت های عمران شهری به تصویب رسانده است.
وی در ارتباط با تقاطع غیرهمسطح میدان آزادی شهر بوشهر نیز گفت: این پروژه بعنوان یکی از مطالبه های مهم شهروندان بوشهری در عید نوروز امسال به بهره برداری می رسد.
دهدار در ادامه خطاب به استاندار بوشهر نیز گفت: با توجه به اینکه استان بوشهر بیشترین مرز آبی با خلیج فارس را دارد انتظار می رود امسال آئین های بزرگداشت روز ملی خلیج فارس در این استان برگزار شود.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group