شنبه 28 فروردين 1400 | Saturday 17 April 2021

مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر گفت: استاندار بوشهر در احکام جداگانه ای معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری دشتستان و سرپرستان بخشداری های سعد آباد و بوشکان در شهرستان دشتستان منصوب کرد.

به گزارش دیارجنوب، مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر اظهار داشت: فرشته مظفری معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری دشتستان، اکبر حاجب فرد سرپرست بخشداری سعدآباد و حسین طهماسبی بخشدار بوشکان شدند.

خسرو دهقانی در ادامه افزود: با حکم عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر خانم فرشته مظفری به عنوان معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری این شهرستان منصوب شد، خانم مظفری پیش از این رییس اداره سیاسی فرمانداری دشتستان و دانشجوی دکتری علوم سیاسی است و اولین معاون بانوی برنامه ریزی و توسعه فرمانداری در استان و دومین معاون بانوی فرمانداری در استان بوشهر است.

وی بیان کرد: این انتصاب در راستای رویکرد مثبت استاندار به انتصاب بانوان می باشد که از ابتدای دولت تدبیر و به خصوص در دوره استانداری آقای گراوند مورد اهتمام ایشان بوده است.

مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر گفت: طی احکام جداگانه ای از سوی استاندار بوشهر اکبر حاجب فرد به عنوان سرپرست بخشداری سعد آباد و حسین طهماسبی نیز به عنوان سرپرست بخشداری بوشکان منصوب شدند؛ حاجب فرد دانشجوی دکتری علوم سیاسی است و پیش از این به عنوان بخشدار بوشکان مشغول به خدمت بوده است و طهماسبی نیز از کارشناسان بخشداری بوشکان بوده است.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group