شنبه 10 خرداد 1399 | Saturday 30 May 2020

به همت 2 مرکز نیکوکاری زیرمجموعه کمیته امداد امام خمینی (ره) برازجان روزانه 2700 ماسک تهیه و در اختیار مردم قرار می گیرد .

به گزارش دیارجنوب، رئیس اداره کمیته امداد امام خمینی (ره) برازجان در گفتگو با خبرنگاران اعلام نمود : از ابتدای شروع بیماری منحوس کرونا دو مرکز نیکوکاری این نهاد واقع در روستاهای دهقاید و چاهخانی کارگاه تولید ماسک را باهمکاری گروه های جهادی و مددجویان تحت حمایت راه اندازی و روزانه تعداد 2700 ماسک تهیه و دراختیار افراد نیازمند قرار می دهند.
غلامحسین قیطاس خواه عنوان داشت: تعداد 20 نفر از زنان سرپرست خانواده امداد با تعطیلی کسب و کار خود بطور خودجوش در این کار خداپسندانه مشارکت نموده و وظیفه دوخت ماسک را بر عهده دارند.

tolid mask borazjan
وی در ادامه گفت: مرکز نیکوکاری امیرالمومنین (ع) واقع در روستای دهقاید روزانه 1500ماسک را تهیه و در اختیار مراکز درمانی قرارداده تا بین بیماران توزیع و مرکز نیکوکاری امام حسن مجتبی (ع) واقع در روستای چاهخانی نیز روزانه کار دوخت 1200ماسک را برعهده داشته و بین اهالی روستا توزیع می نماید .
رئیس اداره کمیته امداد امام خمینی (ره) برازجان افزود: کلیه هزینه های مترتب از محل کمک های مردمی بوده و از عموم مردم نیکوکار دعوت می نمائیم تا در این کارخیر مشارکت نموده و به یاری خداوند بزرگ کرونا را شکست دهیم.
قیطاسخواه در پایان خاطرنشان کرد: مبلغ یک میلیارد ریال کمک هزینه خرید مواد ضدعفونی و بهداشتی برای تعداد 570 مددجوی تحت حمایت که اکثرا" افراد بیمار و ازکارافتاده بوده به ازای هرنفر 1/750/000ریال واریز گردیده است.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group