پنجشنبه 19 تير 1399 | Thursday 9 July 2020

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: برای حمایت از حقوق مصرف کننده قیمت میوه شب عید طرح تنظیم بازار در این استان کاهش یافت.

سید حسین حسینی روز چهارشنبه در این ارتباط افزود: باتوجه به تصمیم نشست کمیته ملی راهبری طرح میوه ایام نوروز و اختیارات تفویض شده توسط دبیرخانه کارگروه تنظیم بازار کشور به سازمان های استانی صنعت، معدن و تجارت در زمینه شرایط بازار و بررسی حاشیه قیمت و ایجاد انگیزه و مشارکت واحدهای خرده فروش در جذب و توزیع میوه، نشست فوق‌العاده استانی تشکیل و قیمت هر کیلوگرم سیب و پرتقال مورد بازنگری قرار گرفت.

وی با بیان اینکه در اقدامی مشترک با سازمان بازرسی کل استان بوشهر موضوع کاهش قیمت میوه اجرایی شده است بیان کرد: براین اساس از امروز ۶ فروردین ماه قیمت سیب قرمز به صورت عمده درسردخانه در بوشهر برای مباشران خرده فروش هرکیلو چهار هراز تومان و قیمت برای مصرف کننده نهایی نیز پنج هزار تومان تعیین شد.

حسینی ادامه داد: قیمت سیب زرد نیز به صورت عمده در سردخانه برای مباشران خرده فروش چهار هزار و ۸۰۰ تومان و قیمت مصرف کننده نهایی پنج هزار و ۵۰۰ تومان است.

وی یادآور شد: قیمت پرتقال والنسیا جیرفت بصورت عمده در سردخانه پنج‌هزار و ۴۰۰ تومان و قیمت مصرف کننده نهایی ۶ هزار و ۲۰۰ تومان تعیین شد.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group