پنجشنبه 21 فروردين 1399 | Thursday 9 April 2020

قیمت‌ها امروز روز پرنوسانی را تجربه کرد و دلار در بازار هم گران شد و به ۱۴,۴۸۰ (چهارده هزار و چهارصد و هشتاد) تومان رسید.

به گزارش دیارجنوب به نقل از دنیای اقتصاد، بازار طلای ایران امروز سیر نزولی را در پیش گرفت و در مقابل بازار سکه شاهد افزایش قیمت‌هاست. بازار ارز هم روز پرنوسانی را تجربه کرد.
آخرین نرخ اونس طلا
امروز هر اونس طلا مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد. هر اونس طلا که روز قبل تا ۱,۶۰۶ (یک هزار و ششصد و شش) تومان رسیده بود، امروز - پنجشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۸ مصادف با ۲۰ فوریه ۲۰۲۰ - با رشد ۰.۲۹ درصدی به ۱,۶۱۱ (یک هزار و ششصد و یازده) دلار رسید.
آخرین نرخ گرم طلا ۱۸ عیار
قیمت طلا امروز بالا رفت و هر گرم طلا ۱۸ عیار، امروز به ۵۴۷,۶۰۰ (پانصد و چهل و هفت هزار و ششصد) تومان رسید که نسبت به روز قبل، کاهش ۰.۱۲ درصدی داشته است.
قیمت گرم طلا ۲۴ عیار امروز
هر گرم طلا ۲۴ عیار امروز با کاهش ۰.۱۳ درصدی، از ۷۳۱,۱۰۰ (هفتصد و سی و یک هزار و یکصد) تومان به ۷۳۰,۱۰۰ (هفتصد و سی هزار و یکصد) تومان رسید.
آخرین نرخ مثقال طلا ۱۸ عیار
در بازار امروز هر مثقال طلا ۱۸ عیار نسبت به روز قبل ، با ۱۰۰۰ تومان افزایش، ۲,۳۷۴,۰۰۰ (دو میلیون و سیصد و هفتاد و چهار هزار) تومان نرخ گذاری شد.

gheymate tala
قیمت دلار امروز در صرافی
امروز دلار مانند روز قبل ، با افزایش و کاهش قیمتی روبرو نشد، دلار که روز قبل تا ۱۴,۱۹۹ (چهارده هزار و یکصد و نود و نه) تومان رسیده بود، امروز - پنجشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۸ مصادف با ۲۰ فوریه ۲۰۲۰ - به ۱۴,۱۹۹ (چهارده هزار و یکصد و نود و نه ) تومان رسید.
آخرین نرخ دلار در بازار تهران
قیمت دلار در بازار امروز تهران، به ۱۴,۴۲۰ (چهارده هزار و چهارصد و بیست) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۲۷ درصدی داشته است.
آخرین نرخ یورو
یورو، امروز به ۱۵,۴۰۹ (پانزده هزار و چهارصد و نه) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۰۶ درصدی داشته است.
آخرین نرخ پوند
پوند امروز با کاهش ۰.۰۷ درصدی، از ۱۸,۶۵۲ (هجده هزار و ششصد و پنجاه و دو) تومان به ۱۸,۶۳۸ (هجده هزار و ششصد و سی و هشت) تومان رسید.
آخرین نرخ سایر ارزها
در بازار امروز درهم امارات ۳,۹۵۸ (سه هزار و نهصد و پنجاه و هشت ) تومان، لاری گرجستان ۵,۱۰۷ (پنج هزار و یکصد و هفت ) تومان، لیر ترکیه ۲,۳۷۷ (دو هزار و سیصد و هفتاد و هفت ) تومان، دلار کانادا ۱۰,۹۰۸ (ده هزار و نهصد و هشت ) تومان، دلار استرالیا ۹,۵۸۵ (نه هزار و پانصد و هشتاد و پنج ) تومان، فرانک سوئیس ۱۴,۸۹۸ (چهارده هزار و هشتصد و نود و هشت ) تومان، بات تایلند ۴۶۵ (چهارصد و شصت و پنج ) تومان و منات آذربایجان ۸,۲۵۰ (هشت هزار و دویست و پنجاه ) تومان نرخ گذاری شدند.
آخرین نرخ سکه بهار آزادی
امروز سکه بهار آزادی مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد. سکه بهار آزادی که روز قبل تا ۵,۲۴۵,۰۰۰ (پنج میلیون و دویست و چهل و پنج هزار) تومان رسیده بود، امروز - پنجشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۸ مصادف با ۲۰ فوریه ۲۰۲۰ - با رشد ۱.۱۳ درصدی به ۵,۳۰۵,۰۰۰ (پنج میلیون و سیصد و پنج هزار) تومان رسید.
آخرین نرخ سکه در بازار تهران
قیمت سکه در بازار امروز تهران، به ۵,۳۸۰,۰۰۰ (پنج میلیون و سیصد و هشتاد هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل، افزایش ۰.۷۴ درصدی داشته است.
آخرین نرخ سکه امامی
سکه امامی، امروز به ۵,۳۳۰,۰۰۰ (پنج میلیون و سیصد و سی هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۴۵ درصدی داشته است.
قیمت نیم سکه امروز
نیم سکه امروز با افزایش ۰.۷۱ درصدی، از ۲,۷۷۰,۰۰۰ (دو میلیون و هفتصد و هفتاد هزار) تومان به ۲,۷۹۰,۰۰۰ (دو میلیون و هفتصد و نود هزار) تومان رسید.
قیمت ربع سکه امروز
در بازار امروز ربع سکه نسبت به روز قبل ، با ۲۰۰۰۰ تومان افزایش، ۱,۶۹۰,۰۰۰ (یک میلیون و ششصد و نود هزار) تومان نرخ گذاری شد.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group