پنجشنبه 21 فروردين 1399 | Thursday 9 April 2020

شنیده های محافل سیاسی و فضای مجازی استان بوشهر حکایت از آن دارد که در حوزه های ۴ گانه استان در این مرحله پس از اعتراض داوطلبین، ۳۴ نفر مورد تایید شورای نگهبان قرار گرفته اند.

به گزارش دیارجنوب شنیده های محافل سیاسی و فضای مجازی حکایت از آن دارد که درحوزه های ۴ گانه استان بوشهر ۳۴ نفر از کاندیداهای معترض به رد و عدم احراز صلاحیت، از سوی شورای نگهبان تایید صلاحیت شده اند و فقط یک کاندیدا از حوزه بوشهر، گناوه و دیلم بنام غلامعلی میگلی نژاد رد صلاحیت شده است.

در حوزه بوشهر، گناوه ودیلم؛ هیات نظارت بر انتخابات در مرحله اول ۲۴ نفر و در این مرحله ۱۲ نفررا تایید صلاحیت نموده و ۱ نفر نیز رد صلاحیت نموده است تا مجموع کاندیداهای تایید صلاحیت شده به عدد ۳۵ برسد.

در حوزه دشتستان؛ هیات نظارت بر انتخابات در مرحله اول ۱۲ نفر و در این مرحله ۹ نفر را تایید نموده است تا تعداد تایید صلاحیت شدگان به ۲۱ نفر در این حوزه برسد.

در حوزه دشتی و تنگستان؛ هیات نظارت بر انتخابات ۱۴ نفر و در مرحله دوم ۶ نفر را تایید صلاحیت نموده است تا تعداد کاندیداهای تایید صلاحیت شده به ۲۰ نفر برسد.

در حوزه کنگان، دیر، جم و عسلویه؛ هیات نظارت بر انتخابات  ۱۳ نفر و در این مرحله ۷ نفر را تایید صلاحیت نموده است تا تعداد کاندیداهای این حوزه به ۲۰ نفر برسد.

بر این اساس از ۶۳ نفر تاییده های استان یک نفر رد صلاحیت و ۳۴ نفر تایید صلاحیت شده اند و مجموعا در کل حوزه های استان ۹۶ نفر تایید صلاحیت شده اند.

اسامی تایید صلاحیت شدگان در یازدهم بهمن ماه براساس شنیده ها بدین شرح می باشد:

حوزه بوشهر، گناوه دیلم

خلیل عبدالهی

حسین حیدری

مسعود شیرافکن

کیهان تاج دینی

مهدی صادقیان

داریوش مستی

حسین کریمی

سعید شعبانی

علی صداقت

کورش امیری

علی جمالی

صغری کشفی

حوزه دشتستان

علی آذربان

محمد رضا دهقانفرد

ایرج مزارعی

اسماعیل یاسینی

علی احمد زاده

زینت احمدی زاده

علی رحیمی

عبدارسول مرادی

بهنام هنری

حوزه دشتی و تنگستان

علی افراشته

علیرضا قائدی حقیقی

احسان رزمی نیا

فرخ بنه گزی

عبدالصمد دولاح

عبدالکریم سعیدی

حوزه کنگان، دیر، جم و عسلویه

سید حسن حسینی

محمد رضا فیروزی

مهین مطری زاده

علی زارعی

مرضیه دهقانی

احمد بادام فیروز

بهمنیار واحدی پور

اسامی کلی تایید صلاحیت شدگان بر اساس شنیده ها بدین شرح می باشد:

حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم

اسکندر بهروزی

خلیل عبدالهی

یوسف یوسفی

حسین امیریان

خیرالله دشمن زیاری

مصیب زارع اصل

محسن صحرانورد

منوچهر طاهری

محمد رحیم علوی تبار

فاضل کریمی

حسین لعیان

افراز بهزاد زاده

اشکان پرتو

محمد رضا جوهری

ماشالله حیدری

ضرغام حیدریه

حجت الاسلام هدایت الله مجیدی

رضا محمودی

رضا معمار

منصور نظری سفتجانی

غلامرضا هوایی

اصغر جعفری

عبدالله نجفی اصل

حسین حیدری

مسعود شیرافکن

کیهان تاج دینی

مهدی صادقیان

داریوش مستی

حسین کریمی

سعید شعبانی

علی صداقت

کورش امیری

علی جمالی

صغری کشفی

حوزه دشتستان

علی آذربان

غلامرضا مختاری

سید حسین جعفری

عباس اسدی

ابراهیم افسر دیر

فاطمه باصولی

محسن بنافی

سید حبیب الله بحرالعلوم

غلامرضا زیارتی

محمد راهنما

سلیمه رستمی

ابراهیم رضایی

اصغر صفر پور

محمد رضا دهقانفرد

ایرج مزارعی

اسماعیل یاسینی

علی احمد زاده

زینت احمدی زاده

علی رحیمی

عبدارسول مرادی

بهنام هنری

حوزه دشتی و تنگستان

غلامحسین کرمی

نورالله جمالی

علی اکبر خورموجی

محدثه دولاح

عبدالحسین زارعی

حسن بارانی

غلامعلی زارعی

صفدر جعفری نژاد

عنایت شاکر

فرامرز صیادی

ریحانه قاسمی

ماشالله قطب الدین

غلامعلی موثق

سید امیر رضا موسوی

علی افراشته

علیرضا قائدی حقیقی

احسان رزمی نیا

فرخ بنه گزی

عبدالصمد دولاح

عبدالکریم سعیدی

حوزه کنگان دیر، جم و عسلویه

عسکر جلالیان

سید مهدی موسوی زاده

سید حسن حسینی

حجت الاسلام موسی احمدی

فرهاد اسدی

کریم اکبری اقدام

سکینه الماسی

خاتون بحرانی

امین دراهکی

عباس رضوی

محمد روشن

عبدالستار عبدی

سید عطاالله علوی

سید ابوالحسن موسوی

محمد رضا فیروزی

مهین مطری زاده

علی زارعی

مرضیه دهقانی

احمد بادام فیروز

بهمنیار واحدی پور

 /

 

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group