پنجشنبه 8 اسفند 1398 | Thursday 27 February 2020

فرماندار تنگستان از تخریب ۴۱ واحد مسکونی و خانه باغ غیرمجاز در روستای عالی چنگی خبر داد.

به گزارش دیارجنوب، عبدالحسن رفیعی پور اظهار داشت: علیرغم اخطارهای داده شده مبنی بر برخورد با سودجویان و سوداگرانی که اقدام به تغییر کاربری غیرمجاز زمین‌های کشاورزی و نیز ساخت و سازهای غیر مجاز می‌کنند متأسفانه در منطقه گورکات بخش دلوار تنگستان بی توجه به تذکرات و هشدارهای دستگاه‌های نظارتی و اجرایی ساخت و سازهای غیرمجاز افزایش پیدا کرد.
وی با بیان اینکه هرج و مرج در ساخت و ساز را نمی‌پذیریم افزود: بر همین اساس با حکم مرجع قضائی و حضور قاضی دادگستری، عوامل امنیتی و انتظامی، سازمان جهاد کشاورزی و بخشداری دلوار نسبت به تخریب ۴۱ واحد مسکونی و خانه باغ غیرمجاز در روستای عالی چنگی اقدام و ۱۶.۵ هکتار از اراضی کشاورزی که تغییر کاربری داده شده بود آزاد شد.
فرماندار تنگستان از افزایش ساخت و سازهای غیرمجاز در منطقه گورکات بخش دلوار تنگستان خبر داد و گفت: ۱۰۵ حکم تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز در تنگستان از سوی مرجع قضائی صادر شده است و که به زودی به مرحله اجرا در خواهد آمد.
رفیعی پور با هشدار به افرادی که قانون را نادیده می‌گیرند، اضافه کرد: با سایر دست اندازی‌ها و اقدامات خلاف قانون در حوزه ساخت و ساز در محدوده و حریم شهرها و روستاها با جدیت برخورد و مرتکبین مجازات خواهند شد.
رفیعی پور تصریح کرد: طرح برخورد با ساخت و سازهای غیر مجاز را شروع کردیم تا متخلفان عاقبت ساخت و سازهای غیرمجاز را ببینند.
فرماندار تنگستان با بیان اینکه هرج و مرج در ساخت و ساز را نمی‌پذیریم و برخورد جدی می‌کنیم خاطرنشان کرد: از ابتدای سال تاکنون تعداد ۶۷ بنای غیرمجاز به مساحت ۲۱ هکتار با حکم قضائی تخریب شده است./مهر

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group