جمعه 9 اسفند 1398 | Friday 28 February 2020

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت دشتستان گفت: سومین دوره انتخابات اعضای جدید انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان دشتستان برگزار شد.

به گزارش دیارجنوب، شهسوار قائدی عصر امروز در آئین برگزاری سومین دوره انتخابات انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان دشتستان، اظهار داشت: نقش این انجمن‌ها در حمایت از جامعه هدف خود در همه بخش‌های دولتی و خصوصی تأثیرگزار است.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دشتستان در رابطه با برگزاری سومین انتخابات انجمن حمایت از مصرف‌کنندگان، افزود: با توجه به اتمام دوره چهارساله این انجمن جهت برگزاری انتخابات دور جدید (سومین دوره) طی چندین نوبت اقدام به اطلاع‌رسانی از طریق فضاهای مجازی و کانال‌های خبری شده بود.

raeese samte dashtastan
وی تأکید کرد: بر اساس تبصره یک ماده 19 اساسنامه تشکیل انجمن‌های حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان و با توجه به اتمام دوره چهارساله این انجمن، فرایند سومین دوره انتخابات اعضای جدید انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان شهرستان دشتستان به‌صورت رسمی در حضور هیئت نظارت بر انتخابات انجمن شامل نمایندگان دستگاه‌های اجرایی نظیر فرمانداری، دادگستری و اعضای انجمن حمایت شهرستان در محل اداره صنعت، معدن و تجارت دشتستان برگزار شد.
قائدی ادامه داد: پس از برگزاری انتخابات اعضای جدید انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان شهرستان دشتستان از میان داوطلبین عضویت در هیئت‌مدیره انجمن مذکور، پنج نفر به‌عنوان عضو اصلی به ترتیب شامل یعقوب انگالی، اصغر راهپیما، یاسین آذر نسب، رمضان جدکاره و محسن حق منش و همچنین دو عضو علی‌البدل شامل حمید بهزادی و سیدجوادمهدوی مرتضوی و دو نفر بازرس شامل حمیده فرهادی و نعمت باصولی انتخاب و تعیین‌شده است.
وی عنوان کرد: ساماندهی مشارکت مردمی در اجرای سیاست‌ها و برنامه‌های حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان، انتقال و پیگیری موارد مرتبط با حقوق مصرف‌کنندگان به انجمن ملی و سازمان‌های مربوط، برگزاری نمایشگاه‌های مرتبط با حقوق مصرف‌کننده و فرهنگ‌سازی و ارتقاء آگاهی مصرف‌کنندگان از اهداف و وظایف تشکیل انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان است./فارس

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group