پنجشنبه 8 اسفند 1398 | Thursday 27 February 2020

معاون نظارت ،بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهرگفت: استان بوشهر رتبه اول کشوری را درتسریع به شکایات مردمی درحوزه کالاو خدمات رااز طریق سامانه 124 کسب نمود.

به گزارش دیارجنوب، معاون نظارت ،بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهر اظهار داشت: براساس ارزیابی صورت گرفته سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در سامانه اطلاع رسانی قیمت کالا و خدمات (www.124.ir )از تاریخ 14/10/98 لغایت 20/10/98 استان بوشهر موفق به کسب رتبه اول در بخش ثبت شکایات وتسریع دررسیدگی به شکایات صنفی از طریق این سامانه گردیده است.

رضا جمالی با اشاره به معرفی سامانه 124 برای دریافت گزارشات و شکایات مردمی تصریح کرد: به منظور سهولت و دسترسی آسان با قابلیت رصد قیمت کالاها و خدمات و همزمان امکان ثبت شکایات مردمی در سامانه اطلاع رسانی قیمت ، سامانه ( ir .124) از طریق سایت و اپلیکیشن آپ ؛ فعال و قابل دسترسی می باشد.
وی عنوان کرد: شهروندان درصورت مشاهده هرگونه تخلفات صنفی ؛ موارد را از طریق سامانه 124 گزارش نموده تا در اسرع وقت مورد رسیدگی و اقدام لازم قرارگیرد .

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group