جمعه 9 اسفند 1398 | Friday 28 February 2020

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: آمریکا با ترور سردار سلیمانی که نماد مبارزه ضد تروریستی بود، ثابت کرد سرچشمه ترور در جهان است.

به گزارش دیارجنوب، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری روز چهارشنبه در کنگره سرداران و ۲ هزارو ۱۲۱شهید شهید استان بوشهر افزود: همچنین آمریکا با این اقدام دورغین بودن مدعی حقوق بشری به اثبات رساند.
وی اضافه کرد: حضور سفیر انگلیس در تجمع افرادی که به دنبال محو نام سردار شهید سلیمانی و آرمان‌های انقلاب اسلامی هستند، نشان داد گویا آنها از بوشهر و رئیسعلی دلواری درس نگرفته‌است.
صفایی بوشهری اظهارداشت: دشمنان اگر بخواهند سپاه که مایه اقتدار و ایستادگی نظام است را تضعیف کنند، بدانند قلب مسلمانان به نام سپاه است و حمایت از سپاه واجب و تضعیف آن حرام است.
وی ادامه داد: آنها می‌خواهند با ترور سرداران اسلام از جمله سردار شهید سلیمانی نظام را تضعیف کنند تا بتوانند توطئه‌های براندازی را اجرا کنند اما بدانند همه ایران سردار سلیمانی و سپاهی است.
امام جمعه بوشهر گفت : استعمار انگلیس از نام بوشهر و رئیسعلی دلواری به خود می‌لرزد و از ترس همه عکس‌های او را معدوم کردند اما بداند سراسر بوشهر پر از رئیسعلی دلواری است.
صفایی بوشهری بیان کرد: در دوران هشت سال دفاع مقدس، استان بوشهر همواره مورد تهاجم بود اما نیروهای مسلح و مردم هم در دفاع و هم در اعزام نیرو از حریم دین و میهن دفاع کردند.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر اظهارداشت: این استان آلبوم جامع شهدای ایران است و امروز نیز با همه توان از حریم ولایت و انقلاب دفاع می‌کنند.
وی افزود: اگر جهان استعمار و مزدوران داخلی بخواهند کوچکترین تعرضی به حریم ولایت کنند همه مردم استان بوشهر همچون رئیسعلی دلواری از کشور و رهبری دفاع خوهند کرد.
امام جمعه بوشهر گفت: ما از متون دینی آموخته‌ایم که در مدار و منظومه ولایت باشیم و در تاریخ هرکسی در مدار ولایت بود همواره مصون و هرکسی فاصله گرفت دچار انحطاط شد.
وی اضافه کرد: تنها چیزی که از استعمار پیر در استان بوشهر باقی مانده گورستان انگلیس‌ها است و امروز نیز بدانند اگر بخواهند از خلیج فارس به ایران حمله کنند تنها یک جایگاه دارند و آن هم گورستان است.
صفایی بوشهری بیان کرد: استان بوشهر همواره سرزمین دیانت مقاومت بصیرت استکبار ستیزی و بر محور ولایت حماسه‌ها آفریده‌است و مردم همچون سدی در مقابل آنها ایستادند و اجازه ندادند وجبی از خاک ایران از جنوب به دست دشمن برسد.
وی اظهارداشت: مردم استان بوشهر در مقابل ابرقدرت‌هایی که جغرافیا را بر هم می‌زدند در مقابل جرثومه‌های فساد ایستادند و نگذاشتند از جنوب به ایران تعرض شود.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر گفت: نه تنها مردان بلکه زنان این سرزمین نیز در کنار مردان ایستادند و آنان تجسم عینی ولایت‌مداری استعمارستیزی و بصیرت هستند./ایرنا

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group