پنجشنبه 8 اسفند 1398 | Thursday 27 February 2020

مدیرکل دفتر شهری استانداری بوشهرگفت: با وجود کمبود اعتبار اما پروژه‌ها و فعالیت‌های عمرانی شهرداری‌های استان متوقف نشده است.

به گزارش دیارجنوب، حمید بردستانی روز چهارشنبه در نشست با مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان تنگستان افزود:بخش عمده‌ای از آسفالت کوچه‌ها و معابر اهرم با همراهی فرماندار، اقدام شورا و شهرداری اهرم انجام و مابقی آن در حال انجام است.
وی اضافه کرد: از محل قیر رایگان، سهمیه‌ای که قرار است به شهر اهرم تخصیص داده شود، افزایش می‌یابد.
بردستانی ادامه داد: در زمان حاضر یک چمن مصنوعی و چمن فوتبال در اهرم درحال احداث است که به لحاظ بصری در نقطه بسیار خوبی واقع شده و این پروژه‌های ورزشی می‌تواند در آینده ورزشیشهرستان تنگستان تاثیر خوبی داشته باشد.
مدیرکل دفتر شهری استانداری بوشهر گفت: همچنین از محل اعتبارات بافت فرسوده یک پارک محله‌ای در بافت فرسوده شهر اهرم احداث می‌شود.
بردستانی افزود: ساختمان جدید شهرداری اهرم پروژه دیگری است که با توجه به ضرورت رعایت شان و تکریم ارباب رجوع لازم بود انجام شود، چون فضای فعلی شهرداری با توجه به حجم ارباب رجوع، وضعیت خوبی ندارد.
مدیر کل شهری استانداری بوشهر گفت: پروژه‌های شهرداری‌های استان نباید تنها به لحاظ فیزیکی و کالبدی مورد توجه باشند بلکه باید بتواند با روح مردم و شهر سازگار باشد.
بردستانی اضافه کرد: اجرای پروژه‌های عمرانی در شهرها باعث ایجاد نشاط و رونق اقتصادی می‌شوند.
وی بیان کرد: ظرفیت‌های تجاری، گردشگری و ساحلی دلوار می‌تواند با یک مدیریت هدفمند باعث رونق استان بوشهر شود و برخلاف سال‌های گذشته که گردشگران و مسافران نوروزی بیشتر در شمال استان متمرکز بودند، اکنون در شهرهای بوشهر، دلوار و برخی مناطق جنوبی استان متوقف می‌شوند و این مهم فرصتی ایجاد می‌کند تا ما در مدیریت شهری استان بتوانیم از این راه از ظرفیت‌های موجود برای رونق استان استفاده کنیم.
بردستانی بر ضرورت تعامل دو طرف و مثبت شهرداری با شورا، مردم و نهادهای دولتی و هماهنگ بودن با سیاست‌ها و برنامه‌هایی که از سوی دولت تبیین شده برای انجام هرچه بهتر خدمات شهری تاکید کرد.
وی گفت: همه شوراها و شهرداران استان توجه داشته باشند تا از ریل قانون خارج نشوند؛ ما به همراه سازمان بازرسی از شهرداری‌های استان بازرسی می‌کنیم و در خصوص رعایت قانون، تعارف را کنار می‌گذاریم./ایرنا

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group