شنبه 28 فروردين 1400 | Saturday 17 April 2021

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور در بازدید از واحدهای تولیدی دشتستان گفت: برطرف نمودن مشکلات واحدهای صنفی از مطالبات اصلی دولت و مردم است.

ندا قاسمیان پور-به گزارش دیارجنوب، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور هدف از سفر به استان بوشهر در طی ۳ روز اخیر را بازدید از تمامی شهرستان ها به منظور بررسی مهمترین مطالبات و مشکلات فعالین اقتصادی عنوان کرد و اظهار داشت: شهرستان دشتستان دهمین شهرستانی است که مورد بازدید قرار گرفت و به طور تقریبی همه بازدید های تعیین شده از سوی استانداری انجام و به پایان رسید.

بابک دین پرست اضافه کرد: طی بازدید های انجام شده، مواردی که در بحث توسعه استان تاثیر گذار بوده و تمامی مشکلات موجود با برگزاری جلسه امروز مشترک ستاد اقتصاد مقاومتی، شورای گفتگوی دولت در بخش خصوصی و کارگروه رفع موانع تولید مطرح، بررسی و تصمیم‌های لازم در این زمینه گرفته خواهد شد.

moaven omoore eghtesadi vazire keshvar

وی افزود: در شهرستان دشتستان از طرح‌های بسته بندی و سردخانه‌ای خرما، آبیاری نخیلات منطقه سعدآباد به وسعت ۲ هزار و ۴۰۰ هکتار با اعتبار ۶۵ میلیارد تومان، کشتارگاه صنعتی جیان مرغ، شرکت پویاشیمی جنوب و تعدادی دیگر از طرح‌ها بازدید صورت گرفت که با تامین منابع مالی، تسهیلات و اعتبار مورد نیاز می توانند موجب رونق در سطح شهرستان و استان باشند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور یکی از اهداف دولت را تامین معیشت مردم و ارتقاء سطح معیشتی مردم در استان های جنوبی و از جمله بوشهر دانست و بیان داشت: با توجه به اینکه تامین معیشت مردم استان بوشهر به دلیل همجواری با خلیج فارس از طریق دریا است یکی از اهداف مهم دولت، استاندار بوشهر و فرمانداران تلاش در این زمینه است.

دین پرست برطرف نمودن مشکلات واحدهای تولیدی را از مطالبات اصلی دولت و مردم عنوان کرد و بیان داشت: دولت در طی ۳ سال گذشته مصوبات مناسبی در بحث بهبود بخشی به معیشت مردم انجام داده که وزارت کشور مسئول بررسی و پیگیری روند اجرایی آن است.

بابک دین پرست تصریح کرد: جزئیات و آمار همه واحدهای تولیدی اعم از فعال، غیر فعال،تملک شده و مشکل دار استان بوشهر جمع‌آوری و دسته بندی شده‌ که پس از بررسی های لازم مشکلات آنها پیگیری و حل خواهد شد.

وی اضافه کرد: مشکلات و موانع واحدهای تولیدی با همکاری استاندار بوشهر برطرف و در صورت نیاز در سطح کشور نیز پیگیری خواهد شد.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group