چهارشنبه 15 مرداد 1399 | Wednesday 5 August 2020

شهردار برازجان از نصب بیش ۱۷۰ تابلو اطلاعات شهری در معابر و میادین خبر داد.

به گزارش دیارجنوب، وجود تابلوهای راهنمای خیابانها و اماکن در سطح شهر، یکی از جلوه‌های انضباط شهری و توجه به شهروندان و مسافرینی است که به هر دلیلی قصد عبور و مرور در سطح شهر را دارند.
هر یک از ما بارها شاهد بوده‌ایم مسافرین پس از ورود به برازجان، در پیدا کردن مسیرهای شهری و یا مسیر خروج از شهر دچار مشکل و سردرگمی شده‌اند و ناچار به توقف و کمک گرفتن از دیگران برای جستجوی مسیر مورد نظر بوده‌اند. اگرچه وجود نقشه‌ها و مسیریابهای الکترونیک، کمک بزرگی به جستجوی مکانها و یافتن کوتاهترین مسیرهای دسترسی نموده اما همچنان نیاز به تابلوهای راهنمای مسیرهای شهری از بین نرفته و با توجه به کثرت مسیرها، شاید بیش از پیش نیز شده است.

nasbe tablo shahrdari 1
در همین راستا شهرداری برازجان اخیرا و برای نخستین بار اقدام به نصب تابلوهای معرفی مسیرهای برازجان به سمت اماکن مهم شهری و خروجی‌های شهر نموده که جلوه‌ی خاصی به بلوارها و خیابانهای این شهر داده است.

nasbe tablo shahrdari 1
بنا به گفته‌ی شهردار برازجان در این راستا و جهت رفاه حال مسافرین و گردشگران نسبت به ساخت و نصب دو عدد تابلوی دروازه‌ای در محل میدان نور و ورودی برازجان از محور شیراز، دو عدد تابلوی سه متری تک‌پایه در میدان جانباز و بلوار امام خمینی، یک تابلوی تی (T) در بلوار شهید مزارعی و نیز سه عدد تابلوی ال (L) اقدام گردیده که این سه تابلو در بلوار شریعتی، خیابان فردوسی و بلوار جمهوری اسلامی نصب گردیده است.

nasbe tablo shahrdari 1
محمدحسن محمدی همچنین از نصب تابلوی جدید و تعویض تابلوهای فرسوده در نقاط مختلف شهر خبر می‌دهد و میگوید: در این راستا تعداد ۸۳ عدد تابلوهای راهنمای کوچه‌های خیابانهای شهید یحیایی، مادر، کتاب پیام نور بنفشه، تلاش، اردیبهشت، اخلاص، سرو و خیابان همت نصب گردیده است. مهندس محمدی شهردار برازجان در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی شهرداری ضمن تقدیر از تلاشهای همکاران حوزه‌ی معاونت اجرایی و واحد زیباسازی شهرداری، از نصب ۴۰ عدد تابلو راهنمای بلوارهای شهری و ۴۴ عدد تابلوی معرفی میادین در سطح شهر برازجان خبر داد.

nasbe tablo shahrdari 1nasbe tablo shahrdari 1nasbe tablo shahrdari 1nasbe tablo shahrdari 1nasbe tablo shahrdari 1

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group