چهارشنبه 2 مهر 1399 | Wednesday 23 September 2020

رییس اتاق اصناف شهرستان دیر گفت: با پیگیری و برنامه ریزی اکنون در توزیع سیلندر گاز مایع در شهرستان هیچ مشکلی وجود ندارد و مردم می توانند این کالا را از عاملان توزیع دریافت کنند.

به گزارش دیارجنوب، علیرضا آذرگون روز یکشنبه افزود: در حال حاضر هشت عامل فعال در شهرهای دیر، بردخون، بردستان، آبدان و دوراهک یک روز در میان 950 سیلندر گازمایع بین مردم توزیع می کنند.
وی گفت: بازرس های اتاق اصناف با گشت های مشترک بصورت مستمر بازار را تحت نظارت خود قرارداده اند و با هرگونه تخلف و گران فروشی بشدت برخورد خواهد شد.
رییس اتاق اصناف شهرستان دیراظهار داشت: قیمت ها اکنون در بازار ثابت نگه داشته شده و گشت های مشترک و ایجاد کانکس نظارتی در مرکز شهر دیر قیمت ها را کنترل و نظارت دارند و اگر تخلفی مشاهده شود با تشکیل پرونده به تعزیرات معرفی خواهد شد.
وی با اشاره به توزیع شکر بازرگانی گفت: شکربازرگانی به مقدار 33 تن بین مردم درحال توزیع است و سهیمه بنزین تاکسی تلفنی ها هم با تشکیل275 راننده مشغول به کار در سامانه تهران ثبت شده و در حال پیگیری سهمیه بنزین آنان هستیم.
آذرگون در رابطه با آرد نانوایی ها افزود: در فصل زمستان به دلیل افزایش مهاجر و کارگران در مناطق کشاورزی 20 تن آرد مازاد از سازمان غله استان دریافت و بین نانوایی های این مناطق توزیع شده است.
وی یادآورشد: همشهریان هرگونه مشاهده تخلف را با سامانه 124 و 135 اطلاع دهند تا دراسرع وقت به شکایت آنان رسیدگی شود./ایرنا

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group