جمعه 4 مهر 1399 | Friday 25 September 2020

جشن 18 سالگی موسسه دارالاکرام با حضور جمعی از مسئولین و نهادهای شریک در امور خیر در بوشهر برگزار شد.

به گزارش دیارجنوب، این مراسم روز پنج شنبه21 آذر ماه با حضور مسئولین، خیرین، مدرسین، بانیان خیر، مادران سرپرست خانواده و فرزندان دانش آموزان تحت پوشش در سالن همایش سازمان تامین اجتماعی شعبه 2 بوشهر برگزار شد.
مدیریت و مسئول موسسه دارالاکرام حضرت ابوالفضل بوشهر در این مراسم، اظهار داشت: موسسه دارالاکرام در سال 1380 در تهران توسط تعدادی از انسانهای برجسته همچون خانم بدر الملوک امام که پایه گذار خیریه ها در ایران هستند و بنام مادر خیریه علی ایران شناخته شده اند و دیگری آقای جلیلیان که پایه گذار خیر و یاری به مردم و همنوعان خود هستند.

jashne darolekram 1

غلامحسین کروبی اضافه کرد: موسسه دارالاکرام هیچ گونه فعالیت تجاری اقتصادی ندارد و فقط حامیانی هستند که خیرخواهانه همیار و مدرس می شوند.
وی خاطرنشان کرد: ۵ هزار دانش آموز با معدل بالا تحت پوشش این موسسه هستند که در سطح دبیرستان، دبستان و متوسطه اول مشغول تحصیل می باشند و بنا به شایستگی تحصیلاتی دانش آموزانی که با سرپرستی ما اداره می شوند مورد توجه موسسه قرار گرفته و از لحاظ مالی و تحصیلی حمایت می شوند.

مسئول و مدیریت موسسه دارالاکرام حضرت ابوالفضل بوشهر بیان داشت: حدود 120 نفر دانش آموز تحت پوشش موسسه قرار دارند که از لحاظ شرایط تحصیلی مورد حمایت و رشد قرار می گیرند.

کروبی افزود: فاطمه بهزادی از دانش آموزانی است که با وجود نابینایی مطلق از بدو تولد، با تمام توان تلاش کرده و در بین دانش اموزان بینا در دبیرستان تیزهوشان و استعدادهای درخشان نفر اول است و با وجود نابینایی، حافظ قرآن، قاری و مترجم زبان انگلیسی می باشد.

سازمانهای مردم نهاد در حوزه سلامت که با مدیریت جناب آقای عبدالهی ست، بزرگترین کارشان ، مشارکت با موسسات خیریه ست. سازمانهای مردم نهاد زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی و با هماهنگی انها فعالیت های خیرخواهانه صورت میگیرد.

مدیر سازمانهای مردم نهاد و موسسات خیریه سلامت بیان داشت: کار خیر اثر بسیار ماندگاری است هر چند کوچک باشد و هر قدمی که در جهت امور خیر برداشته شود، علاوه بر اجر معنوی، بازخورد آن در موفقیت ها و سلامتی چشمگیر و بارز است.

آقای عبداللهی اضافه کرد:هدف ما خدمت گذاری به همنوعان ماست و تشویق کسانی که مایلند در این راه قدم گذاشته و یاری گر باشند.

گفتنی است در پایان این برنامه توسط مدیریت موسسه دارالاکرام از مسئولین و نهادهای شریک در امور خیر و رسانه ها تقدیر بعمل آمد.

jashne darolekram 1jashne darolekram 1jashne darolekram 1jashne darolekram 1jashne darolekram 1jashne darolekram 1jashne darolekram 1jashne darolekram 1jashne darolekram 1

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group