جمعه 9 خرداد 1399 | Friday 29 May 2020

رئیس گروه مشارکت و هماهنگی در ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان کشورگفت: امیدواریم با حمایت وزارت ورزش و جوانان شاهد معرفی و ثبت ملی دو "رعد" باشیم.

به گزارش دیارجنوب، آذین ساکی بعدازظهر امروز در دیدار با مدیر تربیت بدنی دانشگاه پیام‌نور بوشهر با تقدیر از کمک‌های مادی و معنوی این دانشگاه به توسعه زیرساخت‌های ورزشی در استان بوشهر، اظهار داشت: از طرح دو «رعد» استقبال می‌کنیم و انتظار داریم قهرمانان و ملی‌پوشان تیم‌های ملی نیز در این رویداد بزرگ کشوری شرکت کنند.
رئیس گروه مشارکت و هماهنگی در ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان کشور در رابطه با رویداد بزرگ دو "رعد" که در اسفندماه سال جاری به میزبانی دانشگاه پیام‌نور استان بوشهر برگزار می‌شود، بیان داشت: نیاز است که برگزاری این رویداد را از پایه محکم کنیم و یک پروپوزال قوی و عامه‌پسند از تربیت‌بدنی دانشگاه پیام‌نور استان بوشهر ارائه شود تا با تعامل وزارت ورزش و جوانان، شاهد رشد و شکوفایی و معرفی بهتر این طرح بزرگ فرهنگی و ورزشی در سطح کشور و جهان باشیم.
وی از نگاه ویژه دستگاه ورزش و جوانان به این رویداد بزرگ کشوری خبر داد و خاطرنشان کرد: این رویداد از بهترین و بزرگترین طرح‌های ورزشی در کشور خواهد بود و امیدواریم با حمایت وزارت ورزش و جوانان شاهد معرفی و ثبت ملی آن باشیم.
ساکی خواستار حمایت مادی و معنوی سایر دستگاه‌های استان بوشهر و سراسر کشور در برگزاری باشکوه دو "رعد" به میزبانی دانشگاه پیام‌نور بوشهر شد.
عضو کمیته فنی دانشگاه پیام‌نور کشور و مدیر تربیت‌بدنی دانشگاه پیام‌نور استان بوشهر از حمایت و پیگیری‌های وزارت ورزش و جوانان در برگزاری دو "رعد" تقدیر کرد و گفت : از ظرفیت بالقوه سردار شهید رئیسعلی دلواری قهرمان ملی و مبارزه با استعمار انگلیس برای معرفی و ثبت جهانی این ورزش با حمایت وزارت ورزش وجوانان و فدراسیون دوومیدانی کشور تلاش خواهیم کرد.
سید عادل میری عنوان کرد: مسؤولیت برگزاری رویدادهای ورزشی و بسترسازی و فرهنگ‌سازی میان جوانان و علاقه‌مندان به ورزش در سراسر کشور بر عهده وزارت ورزش و جوانان است و حضور و حمایت این وزارتخانه از برگزاری مسابقه دو "رعد" که مزین به نام شهید رئیسعلی دلواری قهرمان ملی استان بوشهر است، می‌تواند در آینده باعث رشد و شکوفایی ورزش و شناسایی استعدادها و نخبگان ورزشی رشته مدال‌آور دوومیدانی در سطح کشور و جهانی باشد./فارس

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group