سه شنبه 20 آذر 1397 | Tuesday 11 December 2018

رئیس دانشگاه پیام نور استان بوشهر گفت: ۸۰ ایده به رویداد کارآفرینی نخل و خرما ارسال شد.

به گزارش دیارجنوب، محمدرضا بحرانی صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با ارایه ۸۰ ایده جدید در حوزه نخل خرما اولین رویداد کارآفرینی نخل و خرما با عنوان «پروند» به میزبانی دانشگاه پیام نور استان بوشهر برگزار می‌شود.

رئیس دانشگاه پیام نور استان بوشهر خاطرنشان کرد: رویداد کارآفرینی نخل و خرما با هدف شناسایی و حمایت از ایده‌های جدید در زمینه نخل و خرما برگزار شده است.

وی ادامه داد: ایده‌های ارایه شده در زمینه‌های مختلف از جمله کاشت، داشت، برداشت تا بسته‌بندی صادرات و ... است.

بحرانی در خصوص حمایت از ایده‌های برتر گفت: به ایده‌های برتر اول تا سوم به ترتیب مبلغ ۲۵ میلیون، ۲۰ میلیون و ۱۵ میلیون ریال جایزه تعلق می‌گیرد و همچنین شش ایده برتر نیز مورد حمایت شرکت شهرک‌های صنعتی و سازمان صنعت، معدن و تجارت قرار می گیرند.

رئیس دانشگاه پیام نور استان بوشهر درخصوص برنامه های این رویداد نیز گفت: بعد از مراسم افتتاحیه، ایده‌ها ارایه خواهد شد و پس از برگزاری کارگاه‌های آموزشی و منتورینگ تیم‌ها در روز سه‌شنبه و چهارشنبه، تیم‌ها طرح‌های پایش شده را دوباره ارایه می‌دهند و مورد داوری قرار می گیرند و روز پنج شنبه نیز اختتامیه و معرفی ایده های برتر خواهد بود.

اولین رویدد کارآفرینی نخل و خرما«پروند» به میزبانی دانشگاه پیام نور استان بوشهر از ششم تا هشتم آذرماه برگزار خواهد شد./مهر

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group