جمعه 3 اسفند 1397 | Friday 22 February 2019

رئیس دانشگاه پیام نور استان بوشهر گفت: ۸۰ ایده به رویداد کارآفرینی نخل و خرما ارسال شد.

به گزارش دیارجنوب، محمدرضا بحرانی صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با ارایه ۸۰ ایده جدید در حوزه نخل خرما اولین رویداد کارآفرینی نخل و خرما با عنوان «پروند» به میزبانی دانشگاه پیام نور استان بوشهر برگزار می‌شود.

رئیس دانشگاه پیام نور استان بوشهر خاطرنشان کرد: رویداد کارآفرینی نخل و خرما با هدف شناسایی و حمایت از ایده‌های جدید در زمینه نخل و خرما برگزار شده است.

وی ادامه داد: ایده‌های ارایه شده در زمینه‌های مختلف از جمله کاشت، داشت، برداشت تا بسته‌بندی صادرات و ... است.

بحرانی در خصوص حمایت از ایده‌های برتر گفت: به ایده‌های برتر اول تا سوم به ترتیب مبلغ ۲۵ میلیون، ۲۰ میلیون و ۱۵ میلیون ریال جایزه تعلق می‌گیرد و همچنین شش ایده برتر نیز مورد حمایت شرکت شهرک‌های صنعتی و سازمان صنعت، معدن و تجارت قرار می گیرند.

رئیس دانشگاه پیام نور استان بوشهر درخصوص برنامه های این رویداد نیز گفت: بعد از مراسم افتتاحیه، ایده‌ها ارایه خواهد شد و پس از برگزاری کارگاه‌های آموزشی و منتورینگ تیم‌ها در روز سه‌شنبه و چهارشنبه، تیم‌ها طرح‌های پایش شده را دوباره ارایه می‌دهند و مورد داوری قرار می گیرند و روز پنج شنبه نیز اختتامیه و معرفی ایده های برتر خواهد بود.

اولین رویدد کارآفرینی نخل و خرما«پروند» به میزبانی دانشگاه پیام نور استان بوشهر از ششم تا هشتم آذرماه برگزار خواهد شد./مهر

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group