شنبه 3 فروردين 1398 | Saturday 23 March 2019

پنج پروژه عمرانی در شهرستان دیر با اعتبار ۱۹۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال با حضور استاندار بوشهر افتتاح شد.

به گزارش دیارجنوب به نقل از خبرنگار مهر، استاندار بوشهر صبح یکشنبه در حاشیه افتتاح این پروژه‌ها با تبریک هفته دولت، گفت: هنرستان امیر کبیر بردخون، ساختمان ادارای شهرداری بردستان،فاز ۲ پارک ساحلی شهر دیر، بوستان شهدای گمنام شهر بردستان و طرح آبرسانی به شبکه های آب شهر دیر و بردستان از جمله طرح هایی است که در شهرستان دیر افتتاح شد.

عبدالکریم گراوند با بیان اینکه یکی از سیاست‌های مدیریت ارشد استان تسریع در تکمیل پروژه‌ها برای بهره مندی مردم از خدمات دولت است، اظهار داشت: طرح آبرسانی به شبکه های آب شهر دیر و بردستان با اعتبار ۱۲۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

prozhe dayyer 1

وی از آغاز عملیات اجرایی جاده سلامت شهر بردستان با اعتبار ۵ میلیارد ریال خبر داد و افزود: صبح امروز به مناسبت هفته دولت فاز دوم پارک ساحلی شهر دیر، با اعتبار ۱۷ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید.

گراوند با بیان اینکه هفته دولت امسال تجربه خوبی بود و قصد داریم که در دهه فجر هم با همین نگاه پروژه‌ها را تکمیل کنیم، تصریح کرد: ساختمان اداری شهرداری بردستان با اعتبار ۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال افتتاح شد.

استاندار بوشهر با بیان اینکه بوستان شهدای گمنام شهر بردستان با اعتبار ۸ میلیارد ریال، به بهره‌برداری رسید گفت: دولت با همه امکانات خود برای خدمت به مردم حرکت کرده است و به این اقدام خود می‌بالد.

prozhe dayyer 1

از زیبایی های سفر استاندار بوشهر به شهرستان دیر این بود که عبدالکریم گراوند در مراسم افتتاح بوستان شهدای گمنام شهر بردستان، به جای قیچی کردن روبان افتتاح، یک اصله نهال غرس کرد.

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group