شنبه 3 فروردين 1398 | Saturday 23 March 2019

مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر تصریح کرد: در استان بوشهر با وجود  ۱۵ شعبه بیمه در شهرستانهای استان ۳۲۰ هزار بیمه شده اصلی و ۳۷هزار مستمری بگیر وجود دارند.

به گزارش دیارجنوب، بمناسبت هفته تامین اجتماعی نشست خبری مدیران تامین اجتماعی استان بوشهر در محل سالن جلسات تامین اجتماعی برگزار شد.

یونس خسروانی ضمن تبریک هفته تامین اجتماعی اظهار داشت: سازمان تامین اجتماعی یک نهاد عمومی غیر دولتی با استقلال اداری مالی است که از هیچ منابع دولتی بجز شرکای اجتماعی استفاده نمی‌کند.

وی افزود: تامین اجتماعی از بخش های مختلفی شکل گرفته که شامل بیمه ای، درمان، سرمایه گزاری است.

tamin nashast 97 1

مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر تصریح کرد: در استان بوشهر ۱۵ شعبه بیمه ای در ۱۰ شهرستان استان و همچنین ۳۲۰ هزار بیمه شده اصلی و ۳۷هزار مستمری بگیر وجود دارد.

خسروانی خاطر نشان کرد: ۸۸۸ میلیارد تومان هزینه کرد تامین اجتماعی استان بوشهر در سال گذشته بوده که ۵۳۰ میلیارد تومان هزینه بیمه ای ومابقی آن صرف خدمات درمانی شده است.

tamin nashast 97 1

وی در خصوص برنامه های تامین اجتماعی در هفته تامین اجتماعی عنوان کرد: به مناسبت هفته تامین اجتماعی در استان بوشهر برنامه های مختلفی برگزار می شود که میتوان به افتتاح کارگزاری در شهرستان گناوه و افتتاح سالن بوشهر اشاره کرد.

مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر گفت: طرح از من بپرس یکی دیگر از برنامه های سازمان تامین اجتماعی استان بوشهر است که با حضور همکاران ما در میادین شهر مسائل و مشکلات بیمه ای از سوی مردم بیان و پاسخگوی آن خواهیم بود./

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group