جمعه 3 اسفند 1397 | Friday 22 February 2019

رئیس مجمع استانداران کشور از تشکیل کمیته استانی مجمع استانداران در استان‌های مختلف خبر داد و گفت: تاکنون ۲۵۰ استاندار عضو مجمع استانداران کشور شده‌اند.

به گزارش خبرنگار مهر، اسماعیل نجار صبح پنجشنبه در نشست شورای اداری استان بوشهر اظهار داشت: تشکیل مجمع استانداران کشور به عنوان یک مجمع صنفی ظرفیت بسیار خوبی را برای تبادل نظر و استفاده از تجارب فراهم می‌سازد.

وی با اشاره به اینکه تاکنون ۲۵۰ نفر از استانداران عضو مجمع استانداران کشور شده‌اند خاطرنشان کرد: تبادل افکار و استفاده از تجارب استانداران پیشین برای توسعه استان‌ها از اهداف مهم تشکیل این مجمع است.

رئیس مجمع استانداران کشور خاطرنشان کرد: از ظرفیت‌های استانداران در برگزاری جشن چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی برای ارائه خدمات مطلوب به مردم و تسریع در اجرای برنامه‌ها استفاده می‌شود.

وی به ظرفیت‌های بالای استان بوشهر در زمینه‌های مختلف اشاره کرد و ادامه داد: از جمله این ظرفیت‌ها می‌توان به صنایع عظیم نفت، گاز، پتروشیمی، آبزی‌پروری، صید و صیادی کشاورزی از جمله خرما و محصولات خارج از فصل اشاره کرد.

نجار اضافه کرد: یکی از چالش‌های جدی استان بوشهر مشکل تامین آب است که در سال‌های اخیر اقدامات موثری با استفاده از تکنولوژی و دانش روز، در شیرین سازی آب دریا شده است.

وی با اشاره به جایگاه ویژه رئیسعلی دلواری سردار مبارزه با استعمار بیان کرد: استان بوشهر در ابعاد گوناگون دارای ظرفیت‌های مهمی در بخش‌های مختلف برخوردار است که نقش تاثیرگذاری در اقتصاد کشور دارد.

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group